لیست موجودی های روز:

No data

بورس آهن آلات و میلگرد اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

بورس آهن آلات چیست؟قیمت میلگرد در بورس

آیا کسب اطلاعات در مورد بورس آهن آلات و میلگرد کار دشواری است؟ چرا در تمامی سایت ها به عنوان یک مرجع تخصصی تنها راجع به قیمت، فروش یا خرید آهن آلات اصفهان و دیگر کارخانجات صحبت می شود؟
تکنولوژی تمام مرزها را از بین برده است و دیگر نیازی به مراجعه حضوری جهت کسب اطلاعات تخصصی در مورد انواع آهن آلات یا نحوه تولید و بازار خرید و فروش آنها نمی باشد.
تنها با مراجعه به سایت های تخصصی اطلاعات لازم را کسب خواهید نمود اما متاسفانه سایت های ایرانی تنها به جنبه اقتصادی موضوع توجه می کنند و کمتر سایتی اطلاعات جامع و دقیقی را در مورد انواع آهن آلات مانند میلگرد، تیرچه، تیرآهن و …. یا نحوه کاربرد آنها نشر می دهند. سایت ها اغلب در پی نشر قیمت ها به صورت روزانه می باشند و کمتر به اتفاقات بورس های مهمی مانند تهران یا اصفهان اشاره ای دارند.

بورس آهن آلات چیست؟

زمانی که صحبت از بورس یا بازار می شود بی شک همه به موضوع خرید، فروش و قیمت اشاره می کنند اما در بورس تنها به این موضوعات پرداخته نمی شود. در بورسی مانند اصفهان یا تهران که می توان گفت تمام فعل و انفعالات بازار آهن آلات ایران در این دو مکان صورت می گیرد کل اطلاعات تخصصی به صورت روزانه مورد بحث و تبادل نظر صورت می گیرد و تنها هدف اعلام قیمت نیست، بحث هایی مانند:

  • تصویت یا اجرای آئین نامه های جدید دولت در مورد تولید، عرضه یا صادرات انواع آهن آلات
  • اعلام میزان صادرات و واردات آهن آلات
  • تغییر و تحولات در معادن کشور
  • نوسانات و قانون های جدید در بازارهای جهانی
  • وضعیت بازار آهن آلات در کل کشور

قیمت میلگرد در بورس

بنابراین در بورس تنها به موضوع قیمت پرداخته نمی شود. به عنوان نمونه میلگرد جزء آهن آلاتی است که در بسیای از کارخانجات با حجم انبوهی تولید و حتی از کشورهای دیگر نیز جهت ساخت و سازهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. اما تمامی فعالین تنها به قیمت روز یا خرید و فروش آن توجه می کنند.
بیش از هر نکته باید بدانند که انواع میلگرد تولیدی در کارخانجات چه ویژگی هایی دارد و میزان تولیدات داخلی به چه میزان می باشد. شاید کمتر کسی اطلاعی داشته باشد که میلگردهای تولید اصفهان بر اساس استانداردهای تعیین شده روسی تولید می شوند یا جهت تشخیص اینکه این میلگردها ساخت کارخانه اصفهان است بر روی آن علامت گذاری می شود.
بنابراین در بورس اینگونه اطلاعات مورد بررسی قرار می گیرد و جهت موفقیت در بازار آهن آلات لازم است که به صورت کاملاً تخصصی تمام جوانب را بررسی نمایید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید