صادرات آهن اسفنجی

صادرات آهن اسفنجی از 13 مرداد 1397 ممنون اعلام شد. قبل از این تاریخ، این محصول جزء مواد خام آهن بوده که صادرات گسترده ای داشته است. به عنوان مثال حجم صادرات آهن اسفنجی در 5 ماه نخست سال جاری یعنی 1397 حدود 370 هزار تن معادل 77.89 میلیون دلار بوده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صادرات آهن اسفنجی از ایران که یکی از قطب های تولید این محصول در جهان است، در حجم عمده انجام می گیرفت. البته با هدف تامین مواد اولیه خام واحد های ذوبی، صادرات آن ممنوع اعلام شده است. در حقیقت طبق بخش نامه اعلام شده واحد های احیای مستقیم که تولید کننده آه ناسفنجی هستند موظف به ارائه این محصول در بورس هستند، چنانچه در بورس تقاضا از سوی واحد های مصرف کننده وجود نداشت، شرکت عرضه کننده می تواند با دریاف مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به صادرات آن نماید.

مقاصد صادرات آهن اسفنجی ایران

یکی از مهمترین مقاصد و بازارهای هدف صادرات آهن اسفنجی ایران، کشور ترکیه است. قراضه مهمترین ماده شارژی واحد های فولادسازی در ترکیه است. با تبلیغات صحیح و معرفی آهن اسفنجی در بازار این کشور می توان سالانه بیش از 4 تا 5 میلیون تن صادرات آهن اسفنجی را به این کشور انجام داد.

البته طبق بخش نامه های اظهار شده نیاز است در گام نخست نیاز واحد های ذوب داخل را تامین نماییم و مازاد تولید را جهت صادرات عرضه نماییم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما