صادر کننده بهترین گندله کنسانتره آهن

صادر کننده بهترین گندله کنسانتره آهن، با صادرات انواع گندله کنسانتره این محصول را به دیگر کشور ها صادر کرده و موجب کسب درآمد مناسب برای تولید بیش تر و ارتقای کیفیت محصول می شود. گندله کنسانتره آهن یکی از بهترین مواد معدنی فراوری شده می باشد که به دلیل برخورداری از کیفیت بالا، امکان صادرات آن فراهم شده است. صادرات گندله کنسانتره آهن نشان دهنده ی کیفیت و عیار بالای آن می باشد.

صادر کننده بهترین گندله کنسانتره آهن

بررسی مشخصات گندله کنسانتره آهن

بررسی مشخصات گندله کنسانتره آهن گندله کنسانتره آهن یکی از پر کاربرد ترین و پر مصرف ترین مواد معدنی می باشد. درواقع سنگ آهن پس از تبدیل به کنسانتره و سپس گندله، به فولاد تبدیل می شود. گندله کنسانتره آهن نقش مهمی در زمینه ی تولید فولاد دارد.

عمده ترین ماده برای تولید گندله، آهن می باشد. به گلوله های تولید شده از نرمه سنگ آهن، گندله می گویند. امروزه با افزایش روزافزون تقاضای فولاد، نیاز به کنسانتره ی آهن نیز افزایش پیدا کرده است. در اصل با فراوری سنگ آهن می توان به گندله کنسانتره آهن دست یافت.

با این کار هزینه ی ذوب و انرژی به شدت کاهش پیدا می کند و هزینه ی تصفیه نیز به حداقل ممکن می رسد. هم چنین از دیگر فواید فراوری سنگ آهن و تولید کنسانتره، کاهش آلودگی می باشد. برای این منظور سنگ آهن پس از طی کردن مراحل خردایش، آسیاب کنی، پر عیار سازی و آبگیری فرآوری می شود.

تولید انبوه گندله کنسانتره آهن

تولید انبوه گندله کنسانتره آهن با تولید گندله کنسانتره آهن، می توان به تولید انبوه فولاد و به دنبال آن رشد دیگر صنایع دست یافت. کنسانتره آهن با طی مراحل ذکر شده به دست می آید که امروزه استفاده از این ماده ی مهم صنعتی بسیار زیاد است. بنابراین تولید انبوه گندله کنسانتره آهن یک نیاز ضروری است و با استفاده از دانش روز و فناوری های پیشرفته این امر میسر شده است.

درواقع با تولید انبوه گندله کنسانتره آهن پیشرفت در دیگر زمینه ها اعم از صنایع ساختمانی و سایر موارد، ممکن شده است چرا که امروزه کاربرد گندله کنسانتره آهن به عنوان سنگ آهن فرآوری شده، از خود سنگ آهن بیشتر است و هزینه ها و آلودگی های مصرف سنگ آهن خام را ندارد. پس به کار گیری گندله کنسانتره آهن از هر لحاظ نسبت به سنگ آهن خام سود بیشتری دارد.

کاهش آلودگی های زیست محیطی با تولید انبوه گندله کنسانتره آهن و جایگزین کردن آن به جای سنگ آهن خام میسر می شود. بنابراین بهتر است این ماده ی مهم به تولید انبوه رسیده و از معضلات و مشکلات ناشی از عدم استفاده ار آن بکاهد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما