شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

فروشندگان انواع آهن آلات در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار آهن آلات ساختمانیآهن فروشی در شادآباد

یک فروشنده با تجربه آهن آلات چه مواردی را جهت انجام معاملات خود باید در نظر بگیرید؟ فروشندگان انواع آهن آلات در تهران در چه مکان هایی حضور داشته و به مبادله و فروش اقدام می نمایند؟
بازار آهن آلات یک بازار پر فراز و نشیبی است که جهت انجام معاملات باید از تجربه، تخصص، دانش کافی و نوع معامله با هر شرکتی را به خوبی فرا گرفته باشید. آهن آلات بازار بزرگی از محصولات و آهن آلات داخلی و خارجی را شامل می شود بنابراین آشنایی با تمامی این تولیدات و هم چنین آگاه بودن از قیمت ها بسیار لازم و ضروری می باشد.

بازار آهن آلات ساختمانی

اکثر فروشندگانی که در زمینه آهن آلات فعالیت دارند مشغول به خرید و فروش آهن آلات ساختمانی هستند، زیرا اکثر خریداران در این زمینه به دنبال خرید هستند. در گروه آهن آلات صنعتی کمتر کسی فعالیت دارد زیرا اکثر خریداران آهن صنعتی، دولت، کارخانه ها و انبوه سازان می باشند و اغلب به صورت مستقیم از کارخانه لوازم و قطعات مورد نیاز خود را تامین می کنند.

فروشنده آهن آلات

آهن فروشی در شادآباد

در تهران اکثر فروشندگان در بازار شادآباد، بازار قلعه مرغی یا بازار پامنار در حال فعالیت هستند و جهت خریدهای انبوه و عمده می توان به این بازارها مراجعه کرد. البته در بازارهایی مانند پامنار، انواع قطعات و ورق های آلومینیومی نیز معامله می شود که در مصرف بسیار زیادی نیز در ساخت و سازها داند.
علاوه بر بازار شادآباد که بزرگترین بازار آهن آلات تهران می باشد، شرکت ها و بازرگانی های بزرگ و فعالی نیز به صورت فعال در این زمینه مشغول به خرید و فروش هستند که همگی دارای دفتر فروش و انبارهایی در خارج از شهر می باشند.

در هنگام عقد قرارداد با چنین فروشندگانی سعی کنید از نمونه های موجودی در انبار دیدن کنید یا اگر به صورت غیر حضوری قصد خرید دارید از فروشنده آهن آلات بخواهید عکس محصول یا مقطع مورد نظر را برای شما ارسال نماید تا اطمینان حاصل نمایید، آهن مورد تمام ویژگی های مورد نظر شما را دارا می باشد.
بازار آهن تهران از پررونق ترین بازارهای آهن در ایران می باشد که روزانه حجم وسیعی از انواع آهن آلات ساختمانی و گاهی صنعتی در آنجا مبادله می شود.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید