لیست موجودی های روز:

No data

بزرگترین فروشندگان کنسانتره آهن

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروشندگان کنسانتره آهن چه کسانی هستند؟
فروشندگان کنسانتره آهن

فروشندگان کنسانتره آهن که در تهاتر با کارخانه های کنسانتره سازی هستند، می توانند منبع بسیار خوبی برای دسترسی به پایین ترین قیمت کنسانتره آهن باشند.

کنسانتره، سنگ آهن غلیظ شده است که عیار آن نسبت به کانه استخراج شده از معدن طی مراحل مختلف مغناطیسی و …، افزایش پیدا کرده است. عیار کنسانتره ها اغلب در محدوده 65 الی 70 قرار می گیرد.

البته کنسانتره نمی تواند به طور مستقیم برای فولاد سازی مورد اسفاده قرار بگیرد. دلیل ان سایز ریز دانه های کنسانتره است. در حقیقت برای افزایش عیار سنگ آهن در طی فرآیند کنسانتره سازی، مجبور به خردایش و آسیا کردن آن می شویم. بنابراین کنسانتره محصولی پودری با سایز دانه های در حدود میلی متر است.

فروشندگان کنسانتره آهن چه کسانی هستند؟

کنسانتره آهن در چند استان از کشورمان تولید می شود. می توانیم استان زنجان، خراسان، کردستان و … را از جمله آنها بدانیم. این کارخانه ها خود فروشندگان مستقیم این محصول هستند. البته دیگر فروشندگان کنسانتره آهن، شرکت های بازرگانی قدرتمند هسند که از طریق معاملات تهاری توان تامین بالایی ر پیدا کرده اند. این شرکت ها فعال در حوزه آهن و فولاد هستند. و آنها اغلب دسترسی به همه کارخانه های تولید کنسانتره آهن را دارند. با این حال سوالی مطرح است. کدام فروشندگان کنسانتره آهن می توانند بهترین گزینه برای خرید این محصول باشند؟

برخی از فروشندگان کنسانتره آهن از طریق تهاتر این محصول با مواد دیگر با کارخانه تولید کننده کنسانتره آهن، قابلیت تامین این محصول را به دست می آورند. به همین دلیل امکان دستیابی به بهترین قیمت کنسانتره آهن را دارند. بنابراین می توانیم بگوییم این شرکتها می توانند بهترین فروشندگان این محصول باشند.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!