فروش مستقیم گندله آهن اسفنجی

فروش گندله آهن اسفنجی به صورت مستقیم و بدون واسطه در بازار صورت می گیرد. از سوی دیگر همواره خرید این محصول به صورت عمده نیز می تواند قیمت آن را تا حد بسیار زیادی برای شما کاهش دهد. صادرات این محصول نیز به بسیاری از کشورهای همسایه مانند عراق و ترکیه و آذربایجان انجام می شود‌. 

فروش مستقیم گندله آهن اسفنجی

آنچه باید از گندله آهن اسفنجی بدانید

آنچه باید از گندله آهن اسفنجی بدانید برای تولید فولاد باید مراحل زیادی را پشت سر گذاشت که داری زحمات زیادی است. در واقع همان طور که می دانید ماده اولیه برای تولید فولاد همان سنگ آهن بوده که از معدن استخراج می کنند. در واقع پس از استخراج این سنگ، در کارخانه آن را به کنسانتره آهن تبدیل کرده و پس از آن نیز آن را به گندله . سپس گندله را هم به فولاد تبدیل می نمایند. 

در این مقاله سعی شده تا به بررسی گندله آهن اسفنجی پرداخته شود. به همین سبب بهتر است تا پایان این مقاله با ما همراه شوید. سنگ‌های گندله آهن پرعیار از نقطه ‌نظر ساختار و ترکیب شیمیایی متفاوت و متنوع هستند. نظر به اینکه کوره‌های تولید آهن و فولاد، حداکثر بازده را با ترکیب ثابت مواد اولیه می‌توانند داشته باشند لذا ضروری است که انواع مختلف سنگ‌های آهن تامین شده و نیز مواد جانبی به گونه‌ای وارد کوره شوند که خوراک از خواص فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی ثابت برخوردار باشد. بر این اساس می توان گفت ساختار کنسانتره آهن نیز با توجه به سنگ آهن متفاوت است. 

به طور کلی باید گفت که مشهورترین کانی های این محصول دارای ترکیبات معنویت و هماتیت می باشند. این مواد به رنگ خاکستری تا زرد و قرمز متغیر هستند.

سنگ‌ آهن دانه‌بندی به شکل خشک و بدون آب ساخته می شود. پس از آن از شیوه‌های جدایش فیزیکی(به روش مغناطیسی) سنگ ‌آهن با عیار بالا را از باطله‌هایی که عیار دارند تفکیک می شوند. 

سنگ‌ آهن دانه ‌بندی به خاطر عیار کم، در سیستم احیای مستقیم کاربرد ندارد ولی در کوره بلند می‌توان آن را بکار برد. در کنسانتره ها عیار متوسط سنگ‌ آهن کم می باشد و میزان عناصر از حد قابل قبول بیشتر است.به همین خاطر برای افزایش عیار از شیوه های پیشرفته‌تر و مسیر پیچیده‌تری کنسانتره را می سازد. 

خرید ارزان گندله آهن اسفنجی پرعیار

خرید ارزان گندله آهن اسفنجی پرعیار همانطور که در بالا اشاره شد گندله آهن پرعیار یوی از مهمترین ملزومتتی است که از آن برای تولید بسیاری از فرآورده های فولادی بهره گرفته می شود. خرید گندله آهن ارزان برای تمام صنایع وابسته به فولاد می تواند سبب افزایش سودآوری در تولیدات شان گردد.

از اینرو شمامی توانید برای خرید گندله آهن به هر میزانی که لازم داشته باشید و از طریق همین سایت اقدام به ثبت سفارش نموده و محصول مورد نظر را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما