لیست موجودی های روز:

No data

قیمت آهن اسفنجی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تخمین قیمت آهن اسفنجی صادراتی
قیمت آهن اسفنجی صادراتی

برای برآورد قیمت آهن اسفنجی صادراتی نیاز است هزینه های جانبی صادرات را در کنار قیمت اکسورک آهن اسفنجی تخمین بزنیم. این هزینه ها شامل هزینه های گمرکی، حمل و نقل و … می شود.

وقتی می خواهیم قیمت آهن اسفنجی صادراتی را برآورد نماییم، نیاز داریم علاوه بر اینکه قیمت جهانی آهن اسفنجی را بررسی نماییم، باید به بررسی هزینه های جانبی صادرات نیز بپردازیم.

تخمین قیمت آهن اسفنجی صادراتی

ما در تخمین قیمت آهن اسفنجی صادراتی ابتدا قیمت روز آهن اسفنجی تحویل کارخانه یعنی قیمت اکسورک آهن اسفنجی را برآورد می نماییم. سپس به بررسی هزینه هایی که نیاز است مدارک صادراتی محصول را دریافت نماییم، می پردازیم. در کنار این موضوع هزینه های حمل و نقل و بارگیری و تخلیه بار را از کارخانه تا بندر باید برآورد نماییم. در کنار این هزینه ها، نیاز است هزینه های مربوط به بیمه بار نیز برآورد شود. همچنین هزینه حمل و نقل بین المللی نیز برآورد می شود.

بنابراین محاسبه مجموع این هزینه ها و در دست داشتن تناژ معامله، می توانیم قیمت آهن اسفنجی صادراتی را اعلام نماییم. قیمت آهن اسفنجی صادراتی را اغلب بر اساس fob یکی از بنادر تجاری نظیر بندرعباس اعلام می کنیم. به این ترتیب واردکننده آهن اسفنجی می تواند برآورد بهتری از هزینه هایی که باید بپردازد را داشته باشد.

شما به عنوان خریدار آهن اسفنجی در گام نخست نیاز است که آنالیز مورد تقاضای خود را مشخص کنید. در مرحله بعد با اعلام تناژ خرید خود و کشور مقصد، ما اطلاعات کامل در خصوص قیمت آهن اسفنجی صادراتی، زمان بارگیری، تحویل و دیگر شرایط فروش را به شما اعلام خواهیم نمود.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید