لیست موجودی های روز:

No data

قیمت آهن قراضه امروز

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید آهن قراضه
قیمت آهن قراضه امروز

قیمت آهن قراضه امروز 14 شهریور 97 با 100 تومان افزایش برای انواع ویژه و درجه یک آن برای آهن قراضه سنگین بار، آهن قراضه متوسط بار و آهن قراضه سبک بار بری همه انواع آزاد، برگشتی، مخلوط، کهنه و بسته اعلام شد.

قیمت آهن قراضه امروز برای قراضه ویژه سنگین بار از 2800 تومان برای قراضه کهنه تا 2900 تومان برای قراضه آزاد اعلام شد. همانطور که می دانیدبازار ایران برای اغلب محصولات پر تلاطم و بدون ثبات است. به همین دلیل در خرید آهن قراضه نیاز است قیمت آهن قراضه امروز را بررسی نماییم. چراکه در اغلب موارد نرخ قیمت امروز نسبت به روزهای قبل دچار نوسان می شود.

خرید آهن قراضه

آهن جزء محصولاتی است که امکان بازیافت دارد. در حقیقت محصولات آهنی که قابلیت استفاده را ندارند مجددا برای استخراج آهن مورد استفاده قرار می دهند. قراضه آهن محصول اصلی واحد های تولید شمش و بیلت و … است. البته همانطور که می دانید کمبود قراضه آهن آلات سبب شده واحدهای شمش ریزی، روی به استفاده از آهن اسفنجی بیاورند. آهن اسفنجی فرآورده احیای مستقیم گندله است که از کنسانتره آهن به دست آمده است.

در حقیقت کارخانه های ذوب و تولید شمش با استفاده ترکیبی از قراضه و آهن اسفنجی، هم ضایعات فلزی را مجددا وارد چرخه می کنند و هم کانسار استخراج شده جدید را. قیمت آهن اسفنجی اغلب پایین تر از قراضه است. استفاده از آهن اسفنجی در خط شمش ریزی سبب کاهش قیمت تولید شمش فولادی تا حدود 5 الی 10 درصد می شود.

آهن قراضه از پر مصرف ترین محصولات است که در فولادسازی مورد اسفاده قرار می گیرد. و همیشه تقاضا از سوی واحد های شمش ریزی برای آن وجود دارد. که تحت تاثیر شرایط بازار نیز ممکن است موجودی و قیمت آن دچار نوسان گردد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!