قیمت انواع گندله آهن اسفنجی

قیمت انواع گندله آهن اسفنجی را می‌ توان از طریق اینترنت به دست آورد. خرید و فروش این محصولات با قیمت متناسب در سراسر کشور صورت می ‌گیرد. سنگ آهن از مهم ترین و عمده ترین مواد اولیه برای تولید گندله می باشد. گندله که از نرمه آهن و سایر مواد افزودنی است. در مرحله اول خام بوده و بعد از فرایند ذوب سازی و حرارت داده می ‌شود و پخته می ‌شود.

قیمت انواع گندله آهن اسفنجی

ویژگی های گندله آهن اسفنجی کم کربن

ویژگی های گندله آهن اسفنجی کم کربن ویژگی‌ های گندله آهن اسفنجی کم کربن بسیار اهمیت دارند که در این مقاله به اشاره به این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

  1. آهن اسفنجی از احیای مستقیم سنگ آهن به دست آمده و طی عملیات احیای بی ‌واسطه بدون نیاز به ذوب سنگ آهن اکسیژن آن را حذف می‌ کند. در این روش گندله سنگ آهن دارای عیار ۶۷ درصد است. احیا می شود و حاصل آن آهن اسفنجی گندله می ‌باشد.
  2. از ویژگی ‌های مهم گندله آهن اسفنجی کم کربن، استقامت و کیفیت بالای آن در تولید صنایع مختلف می ‌شود. از این محصولات در صنایع خودروسازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در صنایع دیگر مانند: ساختمان سازی و راه آهن نیز مورد استفاده می باشد.
  3. گندله یعنی گلوله های تولید شده از نرمه یا خرده سنگ آهن و سایر مواد افزودنی، که نخست خام و سپس پخته می ‌شوند و برای احیای دوباره به روش سنتی ذوب می گردد.
  4. این گندله ها به شکل کروی می باشند و در زمان تولید باید از ترک خوردگی آنان جلوگیری شود. استفاده از این گندله ها رو به افزایش است. زیرا یک منبع انرژی کارآمد برای سازندگان فولاد که متکی به فلز قراضه بودند، می باشد.

فروشگاه عرضه گندله آهن اسفنجی

فروشگاه عرضه گندله آهن اسفنجی فروشگاه عرضه گندله آهن اسفنجی به فروش و عرضه این محصولات در سراسر کشور می ‌پردازد. گندله آهن اسفنجی بسیار کاربرد های فراوانی در صنایع مختلف کشور دارد. ایران یکی از کشورهای تولیدکننده گندله آهن کم کربن می باشد و این محصولات را به کشورهای دیگر ارسال می نماید.

عرضه گندله هر ساله رو به افزایش می باشد چون متقاضیان بسیاری را به خود جذب نموده است. در مراحل ساخت آن، پس از به دست آمدن آلیاژ مربوطه آن را در مراحل بعد به شکل کروی در می آورند. این محصولات بسیار پر کاربرد در صنایع فولاد سازی است.

از انواع این اقلام برای صادرات استفاده کرده و آن را به بازار های خارجی نیز ارسال می کنند. برای خرید این اقلام روش های متعددی نیز موجود است که از هر یک که استفاده کنید، بهترین ها را به دست شما می رسانند. انواع آن ها هزاران کاربرد دارند که در این جا فرصت ارائه ی همه ی کاربرد های آن ها را نداریم!

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما