شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

قیمت خرید اسلب فولاد 200 میلی لیتر

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تشخیص اسلب فولاد مرغوبکارخانه تولید اسلب فولاد 200 میلی لیتر

قیمت خرید اسلب فولاد 200 میلی لیتر به عوامل متعددی از جمله خالص بودن آن ربط دارد. این که کدام یک از شرکت های بزرگ نیز آن را ساخته باشند نیز تاثیر زیادی بر روی نرخ ها می گذارد. مثلاً بهای اسلب فولاد هرمزگان ممکن است با سایر کارخانه ها فرق کند. به هر حال، افزون بر شرکت تولید اسلب فولادی و عیار آلیاژ، آن را بر اساس چگونگی خرید نیز ارزش گذاری می کنند که خرید عمده با هزینه پایین تر امکان پذیر است.

قیمت خرید اسلب فولاد 200 میلی لیتر

نحوه تشخیص اسلب فولاد مرغوب

نحوه تشخیص اسلب فولاد مرغوب با نحوه تشخیص اسلب فولاد مرغوب آشنا هستید؟ برای این که بهتر به این پرسش جواب داده باشیم، خود محصول را از جهات متفاوت معرفی می کنیم. چنین کالایی، در ابعاد و شکل سطح مقطع مختلفی تولید می گردد. از جانب دیگر، به آن در ایران تختال می گویند که بیشتر مستطیلی شکل ارائه می شود.

از سوی دیگر، بر اساس استانداردهای گوناگون آن را در ابعاد زیر ارائه می دهند:

  • عرض 650 میلی متر
  • عرض 2000 میلی متر
  • ضخامت 200 میلی متر
  • ضخامت 250 میلی متر
  • طول 4 متر
  • طول 12 متر

این مسئله به چگونگی استفاده از آن نیز ربط دارد. اصولاً از اسلب ها جهت تولید ورق، صفحه، میلگرد و سایر موارد دیگر استفاده می نمایند. آن نوعی از کیفیت بالا برخوردار است که ناخالصی کمتری دارد به بهترین شکل ممکن نورد داده اند. عموماً آنها را در نورد تخت آماده می کنند.

به هر ترتیب جهت تهیه یک اسلب عالی با ابعاد استاندارد، باید به موضوعاتی که گفتیم دقت کرده و در کنار این، به مرکز پخش اصلی مراجعه نمایید. همینطور به شرکت سازنده آن نیز بایستی دقت گردد که در بخش دیگری از این مطلب، پیرامون این مسئله مهم به شکل همه جانبه ای، بحث می شود.

کارخانه تولید اسلب فولاد 200 میلی لیتر

کارخانه تولید اسلب فولاد 200 میلی لیتر بزرگترین کارخانه تولید اسلب فولاد 200 میلی لیتر محصولاتی از این دست که نوع نیمه ساخته هستند، در مراحل مختلف فرآوری می کنند. بیشتر چنین محصولاتی را شرکت از جنس فولاد کربنی می سازد؛ ولی نوع زنگ نزن هم وجود دارد.

از جانب دیگر، تولیدی به مسائل متعدد از جمله استانداردها، ابعاد گوناگون، شکل ظاهری محصول و همینطور عدم ترک، حفره، پوسته، جوش و سایر نقص های دیگر نیز توجه دارد که این موضوعات سبب می شوند تا محصولی ایده آل به دست مصرف کننده برسد.

گفتنی است که چنین محصولی از آلیاژهایی مانند مس، کروم، آهن، نیکل، مولیبدن، سیلیسیوم‌ و غیره ترکیب می شود که کیفیت های گوناگونی دارند و از جهتی موارد کاربردشان هم با هم‌ فرق می کند. در کل، می توانید بهترین نوع را که کارخانه معتبر ساخته، از این مرجع آنلاین به راحتی تهیه نمایید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید