شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

قیمت خرید شلاکه بالمیل شده درب کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین انواع شلاکه بالمیل شدهمراکز اصلی خرید شلاکه بالمیل شده ارزان قیمت

شلاکه بالمیل شده نوعی ضایعات فولادی و آهنی مورد استفاده در صنایع فولاد سازی می باشد. این محصول تجاری در انواع مختلفی در بازار فلز به فروش می رسد. می توان این شلاکه های تمیزکاری شده را با نقطه ذوب پایین به صورت بالمیل شده به قیمت درب کارخانه از تولید کننده به صورت مستقیم به صورت عمده خریداری نمود.

قیمت خرید شلاکه بالمیل شده درب کارخانه

بهترین انواع شلاکه بالمیل شده

بهترین انواع شلاکه بالمیل شده شلاکه انواع مختلفی دارد از جمله شلاکه ورقه ای و شلاکه کلوخی که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. شلاکه های ورقه ای نسبت به کلوخی از تمیزی بهتری برخوردار می باشند. شلاکه بالمیل شده نیز بهترین نوع این ضایعات می باشد. جهت تمیزکاری کردن بافت شلاکه از روش چکش خواری یا بالمیل استفاده می کنند. روش بالمیل در واقع توسط دستگاه صورت می گیرد.

از لحاظ درجه بندی و تقسیم بندی این ضایعات بایستی گفت که هر کدام که زودتر در دمای کوره ذوب شوند و وارد چرخه گردند از کیفیت و درصد خلوص بالاتری برخوردار می باشند. شلاکه های ورقه ای و بالمیل شده زودتر ذوب می گردند زیرا توسط دستگاه تمیزکاری و یکدست گردیده اند. در واقع در یک بار ضایعاتی هرچقدر که میزان شلاکه ورقه ای بیشتر باشد ارزش آن بار از همه نظر افزایش می یابد. زیرا باعث تسریع در روند انجام ذوب کاری و تسریع در انجام پروژه های فولاد سازی می گردد.

از شلاکه بازیافتی در قالب گیرب بدنه های ماشین، ریل های قطار، ساختمان سازی، وسایل و ابزار های فلزی خانگی، صنعت ریخته گری و بسیاری صنایع دیگر استفاده می گردد.

مراکز اصلی خرید شلاکه بالمیل شده ارزان قیمت

مراکز اصلی خرید شلاکه بالمیل شده ارزان قیمت خرید شلاکه بالمیل شده با قیمت ارزان و بسیار مناسب در مراکز فروش انواع مواد ضایعاتی امکان پذیر می باشد. در شرکت های تولیدی انبارهای پر از مواد ضایعاتی تکه تکه در انواع مختلف ورقه ای و کلوخی به فروش می رسند. بهترین نوع مواد بازیافتی شلاکه بالمیل شده می باشد. این ماده ضایعاتی از فروش بالایی توسط صنایع مختلف برخوردار می باشد و جهت تولید مواد پر کاربرد و پراستفاده مصرف می شود.

بسیاری از ابزارهایی که امروزه در هر خانه پیدا می شود و از کارآیی متنوعی برخوردار می باشند از این مواد بازیافتی تهیه شده اند. بنابراین این مواد نقش مهمی در تولید را به خود اختصاص می دهند و دارای ارزش اقتصادی بالایی در کشور هستند. 

انواع شلاکه بالمیل شده درجه یک با کیفیت عالی  به صورت مستقیم ارائه می گردد. قیمت هر نوع شلاکه با توجه به درصد خلوص و کیفیت آن تعیین می گردد. قیمت ها کاملا واقعی و تحت نظارت بوده و براساس کاربرد شلاکه تعیین خواهند شد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید