قیمت کلی بیلت فولاد خوزستان - مجتمع صنعتی و معدنی آهن و فولاد سیمرغ

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

قیمت کلی بیلت فولاد خوزستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مختصری درباره فرآیند تولید بیلت فولادپخش بیلت فولاد خوزستان به صورت مستقیم

قیمت بیلت فولاد خوزستان به عوامل زیادی مثل قیمت ارز و قیمت سنگ آهن بستگی دارد . بیلت که اصطلاح انگلیسی اش فولادی Billet می شود.

از محصولات فولادی نیمه آماده تولید می شود . در طول مراحل ریخته گری فولاد تولید سطح مقطع بیلت چیز یدر حدود ۲۳۰ سانتی متر مربع است .

قیمت کلی بیلت فولاد خوزستان

مختصری درباره فرآیند تولید بیلت فولاد

مختصری درباره فرآیند تولید بیلت فولاد بیلت ها به دلیل قابلیت انعطاف و شکل پذیری زیادی که دارند معروف هستند و در هنگام شکل گیری و در مرحله قالب ریزی در معرض دما های مخنلف قرار میگیرند . بیلت های فولادی که در مراحل دمایی سرد و گرم شکسته می شوند یا مشکلاتی از این دست برایشان پیش می آید یا پوسته پوسته می شوند در آزمایش کیفیت رد می شوند و دیگر قابل استفاده نیستند . بیلت فولاد باید در برابر هر گونه شرابط محیطی مقاوم باشد و ماندگاری بالایی داشته باشد .

بیلت دارای شکا های گرد و مربع است و بیلت فولاد به صورت مستقیم از طریق ریخته گری و به صورت مداوم با اکستروژن تولید می شود و در ساخت سیم میلگرد ؛ میله های فولادی ؛ لوله های آهنی و غیره استفاده می شود .

برای تولید بیلت فولاد ابتدا آهن خام را و فولاد مذاب تبدیل می کنند و با استفاده از اکسیژن ناخالصی هارا بیرون می آورند تا به فولاد خام تبدیل شود . درمرحله بعد با پاتیل های مخصوص به بخش ریخته گری می روند و مواد را در قالب های مخصوص می ریزند و اقدام به خنک کردن آن ها می کنند . بعد از اینکه خنک شدند وابسته به نیاز آن ها را برش می دهند .

پخش بیلت فولاد خوزستان به صورت مستقیم

پخش بیلت فولاد خوزستان به صورت مستقیم پخش بیلت فولاد خوزستان به صورت مستقیم و غیر مستقیم به سراسر کشور انجام می شود . بیلت یک فولاد پر کاربرد است که در موارد زیادی از آن استفاده می شود .

بیلت فولاد خوزستام از بهترین بیلت های موجود در بازار است و درصد خاصیت بالایی دارد و ناخالصی کمی دارد و فولاد موجود بیلت بسیار بالا است . به همین سبب مقاومت و ماندگاری بالایی دارد و مشتری های زیادی دارد که حتی بیلت فولاد خوزستان به کشور های دیگر هم صادر می شود .

اگر می خواهید از بیلت های فولاد خوزستان خرید کنید می توانید با مراجعه به این سایت به صورت آنلاین و مستقیم خرید کنید که از نظر وقت به صرفه است و با قیمت ارزان تری بیلت را خریداری می کنید چون در خرید به این صورت چون واسطه ها و دلال ها ازبین می روند قیمت مناسب تری دارد .

امیدوارم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید و برایتان مفید بوده باشد .

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید