پخش کلی میلگرد ساده ضایعاتی - مجتمع صنعتی و معدنی آهن و فولاد سیمرغ

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

پخش کلی میلگرد ساده ضایعاتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های قابل توجه میلگرد سادهخرید بدون واسطه میلگرد ساده ضایعاتی

میلگرد ساده را در ساختمان سازی ها استفاده می کنند تا ساختمانی محکم و بسیار عالی را مهندسان بتوانند بسازند و اول خرید میلگرد را انجام می دهند برای خریداری باید میلگرد های خوب و با کیفیت را اول خریداری کنند و سپس در ساختمان سازی از ان ها استفاده می کنند. پخش کلی میلگرد ضایعاتی، اصلا کار و فعالیت ساده یا راحتی نمی باشد و به همین علت همه افراد از پس آن بر نمی آیند.

پخش کلی میلگرد ساده ضایعاتی

ویژگی های قابل توجه میلگرد ساده

ویژگی های قابل توجه میلگرد ساده به میلگردی که آجدار نباشد میلگرد ساده می گویند، این محصول در ساختمان سازی بسیار محصول پر طرفدار و مهمی است، تفاوت های بسیار زیادی بین دو میلگرد آجدار و ساده است و با هم دیگر قابل قیاس نیستند، به دلیل اینکه میلگرد برای مهندسین در ساختمان سازی بسیار مهم است قیمت ان نیز برایشان بسیار اهمیت دارند، قطر های این میلگرد ها بین ۶ تا ۲۰۰ میلی متر است. این میلگرد ها برای جبران مقاومت کششی پایین بتن استفاده می شود و قطر ان در برگه ی شناسایی قطر اسمی ان ها است.

میلگرد ها از نظر جنس بسیار متفاوت هستند و میلگردهایی چون میلگرد سیاه، میلگرد اروپایی، میلگردی با پوشش اپوکسی، میلگرد گالوانیزه، میلگرد پلیمری و میلگرد استیل در بازای برای فروش قرار دارند. برای تولید میلگرد های ساده از شمش ها استفاده می شود مراحل تهیه ی میلگرد شامل: در مرحله ی اول شمش ها را باید به دمای ۱۰۰۰ یا ۱۱۰۰ درجه ی سانتی گراد برسانیم تا بتوان به ان ها شکل داد، در مرحله ی دوم شمش ها را باید روی رول ها گزاشت و در مرحله ی اخر ان ها را به طول مشخص و استاندارد رساند.

خرید بدون واسطه میلگرد ساده ضایعاتی

خرید بدون واسطه میلگرد ساده ضایعاتی بسیاری از مهندسان در سراسر جهان قرار دارند که میلگرد ها را برای ساختمان سازی خریداری می کنند و در بتن های آرمه استفاده می شود که بتوانند مقاومت بتن عا زا در برابر تمام نیرو عای کششی افزایش دهند تا ساختمانی محکم بسازند و برای این مهندسان قیمت و کیفیت میلگرد بسیار مهم است و چون مهندسین نیاز به میلگرد های زیادی دارند با خرید میلگرد زیاد قیمت ان ها نیز ارزان تر هستند.

میلگرد ها نیز بیشتر کاربرد صنعتی دارند در ساخت پیچ و مهره، میخ و برخی از اتصالات استفاده می شود و کاربرد کمی در ساختمان سازی دارند و در ساخت خاموت نیز استفاده می شود هرچه میلگرد ساده کیفیت بیشتری داشته باشد در صنعت نیز بیشتر قابل استفاده است. برای خرید میلگرد حتما به بازار های که ربطی یه این میلگرد ها دارند و ان ها را می فروشند سر بزنید تا میلگرد با کیفیت و ارزانی را خریداری کنید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید