لیست موجودی های روز:

No data

کاربرد انواع تیر آهن در ساختمان سازی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع تیر آهن
کاربرد انواع تیر آهن در ساختمان سازی

تیر آهن یکی از فرآورده های مهم حاصل از فلز آهن می باشد که کاربرد های بسیار زیادی دارد، اما کاربرد عمده ی انواع تیر آهن در ساختمان سازی می باشد.
فلز آهن پر کاربرد ترین فلز موجود در پوسته ی کره ی زمین است، که می توان گفت در اکثر صنایع موجود در دنیا کاربرد دارد. ساخت محصولات مختلف ار آهن استخراج شده از سنگ آهن یکی از علل کاربردی بودن این فلز می باشد، اما می توان گفت علت اصلی مصرف آهن در اغلب حوزه های صنعتی وجود انواع آلیاژ های متفاوت آن می باشد. فلز آهن دارای فرآورده های بسیار زیادی است که در کارخانجات تولید می شوند.

یکی از این فرآورده ها که از الزامات ساختمان سازی به حساب می آید تیر آهن است. تیر آهن در واقع از المان های اساسی و بسیار مهم ساخت هر ساختمانی است. علاوه بر سازه های ساختمانی در برخی پروژه های متفاوت نیز کاربرد دارند، اما کاربرد عمده آن ها در صنایع ساختمان سازی می باشد. تیر ها در واقع وظیفه حمل فشار های تنشی و خمشی وارد بر ساختمان را دارند.

انواع تیر آهن

تیر آهن ها دارای انواع مختلفی از نطر طاهر هستند. اختلاف اصلی آن ها بر اساس ابعاد جان، بال و … آن ها سنجیده می شود، و بر اساس سنجش همین معیار آن ها را به سه دسته اصلی تقسیم کرده اند. اما علاوه بر این موضوع تیر آهن ها تقسیم بندی گشوری نیز دارند. به این صورت که بر اساس استاندارد های ساختمان سازی هر کشور ممکن است ضخامت و یا پهنای تیر آهن ها با هم متفاوت باشند.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید