قیمت میلگرد 14 آجدار a3

قیمت میلگرد 14 آجدار a3 نسبت به قیمت میلگرد a2 بالاتر است. تفاوت قیمت میلگرد a2 و a3 ناشی از تفاوت در مشخصات فیزیکی و خواص مکانیکی آنها می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت میلگرد آجدار a3 همانطور که در بند نخست متن اشاره کردیم بیش از میلگرد آجدار a2 است. می خواهیم در این مقاله به دلایل این اختلاف قیمت اشاره نماییم. همچنین حدود قیمت میلگرد 14 آجدار a3 اصفهان نیز اعلام می شود.

قیمت میلگرد آجدار a3

میلگرد آجدار a3  جزء گریدهای میلگرد است که مناسب برای ساختمان است. مفدار تنش جاری و تنش گسیختگی آن به ترتیب برابر 4000 و 60000 کیلوگرم در واحد سطح یعنی متر مربع می باشد.

این میلگرد را می توانیم در گروه میلگردهای ترد دسته بندی کنیم. میزان تغییر شکل پلاستیکی آن حدود چهارده درصد می باشد. شکل آج های ایجاد شده بر روی میلگرد بصورت جناقی است. همانطور که بیان کردیم این میلگرد جزء میلگردهای مناسب برای ساختمان است. البته عملیات جوشکاری بر روی آن ممنوع است و همچنین امکان استفاده از آن در جاهایی که سازه با تغییر شکل مواجه است، وجود ندارد.

قیمت میلگرد 14 آجدار a3 ذوب آهن اصفهان در کارخانه حدود 4700 اعلام شده است.

قیمت میلگرد آجدار a2

تنش های جاری و تنش گسیختگی میلگرد آجدار a2 به ترتیب سه و پنج هزار کیلوگرم در واحد سطح گزارش شده است. میزان تغییر شکل پلاستیکی آن در زمان گسیختگی نیز نوزده درصد می باشد. همانطور که می بینید این میلگرد نسبت به نوع a3 دارای انعطاف پذیری بیشتر داشته و نرم تر است. با این حال نسبت به میلگرد a1 تردتر است.

آج هایی که بر روی میلگرد ایجاد شده، شکل فنری داشه و موازی می باشد. این میلگرد مناسب برای ساختمان سازی است. و البته گزینه بسیار مناسبی برای خاموت می باشد.

قیمت میلگرد آجدار a2 پایین تر از قیمت میلگرد آجدار a3 می باشد.

جهت دریافت قیمت روز انواع میلگرد بر روی لینک قیمت آهن آلات به نرخ روز کلیک نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما