خریدار آهن اسفنجی در تناژ بالا

خریدار آهن اسفنجی کارخانه های شمش ریزی هستند که آهن اسفنجی را در کنار ضایعات آهن مورد استفاده قرار می دهند. به دلیل گران بودن و کم بودن ضایعات آهن، در کنار ضایعات و آهن قراضه، آهن اسفنجی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خریدار آهن اسفنجی کارخانه های شمش ریزی هستند که از کوره های القایی و قوس الکتریکی استفاده می نمایند. در این کوره ها اغلب از آهن قراضه به عنوان ماده شارژ کوره ها استفاده می شود. ولی به دلیل گران بودن آهن آلات قراضه و کم بودن آن، کارخانه های تولید، در کنار استفاده از ضایعا آهن، آهن اسفنجی نیز مورد استفاده قرار می دهند.

واحد های خریدار آهن اسفنجی

واحد های شمش ریزی که از کوره های قوس الکتریکی و کوره های القایی برای ذوب استفاده می کنند، نمی توانند به طور مستقیم از گندله و یا سنگ آهن استفاده نمایند. دلیل آن بالا بودن درصد ناخالصی موحود در این محصولات است. البته به طور صد در صد نیز نمی توانند از قراضه آهن آلات استفاده نمایند که در این صورت هزینه تولید آنها بسیار بالا خواهد بود.

به همین دلیل گندله آهن در واحد های احیاء مستقیم به آهن اسفنجی تبدیل می شود. آهن اسفنجی ماده شارژی مناسبی است که همراه با قراضه آهن در کوره های قوس الکتریکی و کوره القایی مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت آهن و فولاد سیمرغ، خریدار آهن اسفنجی در تناژ بالا می باشد. جهت معامله و تهاتر می توانید با مدیر بازرگانی شرکت ارتباط برقرار نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما