فروش نرمه آهن اسفنجی برای لنت ترمز خودرو

علاوه بر تولید بریکت، خرید و فروش نرمه آهن اسفنجی برای تولید لنت خودرو نیز انجام می گیرد. همانطور که می دانیم لنت ترمز متالیک یا نیمه متالیک از انواع لنت خودرو است که از فلز آهن نیز در تولید آن استفاده می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش نرمه آهن اسفنجی خوشبختانه با توسعه تکنولوژی بریکت زنی در صنعت فولاد و امکان بازگردانی آهن اسفنجی زیر سرندی از طریق این تکنولوژی به زنجیره فولادسازی، رونق یافته است. البته فروش نرمه آهن اسفنجی فقط برای تولید بریکت آهن اسفنجی نیست. صنایع دیگری نظیر صنعت خودرو نیز از این محصول در تولید لنت ترمز خودرو استفاده می کنند.

خرید نرمه آهن اسفنجی

لنت ترمز خودرو دارای انواع مختلف از جمله متالیک، سرامیکی و … است. در تولید لنت ترمز متالیک از پودر و نرمه فلزات مختلفی که یکی از آنها آهن است، استفاده می شود. نرمه آهن اسفنجی که شکسته های آهن اسفنجی جدا شده در مرحله سرند در واحد احیاء مستقیم است یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در خط تولید لنت ترمز خودرو می باشد.

هم اکنون نرمه آهن اسفنجی تولید شده در واحد های احیاء مستقیم نظیر کارخانه فولاد میانه، نی ریز، سبزوار و … به کارخانه های بریکت زنی و یا واحدهای تولید لنت ترمز خودرو منتقل شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت بازرگانی و تولیدی آهن و فولاد سیمرغ آماده فروش نرمه اهن اسفنجی و لجن آهن اسفنجی در تناژ ماهانه بیست هزار تن می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق مسیرهای ارتباطی زیر لطفا با ما تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما