لیست موجودی های روز:

No data

فروش نرمه آهن اسفنجی 20 هزار تن ماهانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت نرمه آهن اسفنجی
فروش نرمه آهن اسفنجی 20 هزار تن ماهانه

فروش نرمه آهن اسفنجی به کارخانه تولید لنت ترمز خودرو جهت تولید لنت فلزی خودرو انجام می گیرد. البته نرمه آهن اسفنجی می تواند با فرآیند بریکت زنی به خط تولید فولاد نیز بازگردانده شود.

فروش نرمه آهن اسفنجی یا آهن اسفنجی زیر سرندی همانطور که در بالا اشاره کردیم، می تواند با هدف به کارگیری آن در دو بخش از صنعت یعنی صنعت خودروسازی و یا صنع فولادسازی مورد اشتفاده قرار گیرد.

قیمت نرمه آهن اسفنجی

در مراحل پایانی تولید آهن اسفنجی، با هدف حذف گلوله های خرد شده از بار آهن اسفنجی، محصول از سرند عبور داده شده و گلوله های خرد شده از گلوله های آهن اسفنجی جدا می شود. اهن اسفنجی باقی مانده زیر سرند که به آهن اسفنجی زیر سرندی نیز معروف است و البته به زبان تخصصی تر نرمه آهن اسفنجی نامیده می شود، خود در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به دلیل درصد خلوص بالای آهن موجود در آن دارای ارزش بالایی است. البته نرمه آهن اسفنجی همانند دیگر انواع فولاد خام، بر اساس عیار و به عبارتی بهتر بر اساس درصد آهن توتال آن ارزش پیدا می کند.

فروش نرمه آهن اسفنجی و لجن آهن اسفنجی در تناژ 20 هزار تن ماهانه توسط شرکت بازرگانی آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. جهت دریافت آنالیز بار و قیمت روز می توانید با مدیریت بازرگانی شرکت مذاکره نمایید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید