تامین کنندگان آهن اسفنجی

تامین کنندگان آهن اسفنجی علاوه بر کارخانه های تولید و واحدهای احیاء مستقیم، شرکت های بازرگانی بزرگی هستند که در تهاتر با کارخانه های تولید محصولات میانی فولاد، فعالیت می کنند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تامین کنندگان آهن اسفنجی در بازار دو دسته هستند. واحدهای ااحیاء مستقیم که تولید کننده این محصول می باشند و شرکت های بازرگانی و صادرکننده بزرگ آهن و فولاد که در تهاتر با کارخانه های تولیدکننده محصولات میانی فولادی از جمله همین واحدهای احیاء مستقیم فعالیت می کنند. شاید برای برخی از عزیزان قیمت آهن اسفنجی که توسط شرکت بازرگانی اعلام می شود و بسیار رقابتی است، جای سوال باشد که چگونه این شرکت توان تامین با این شرایط بسیار خوب را به دست آورده است؟ و چرا می واند بهرین منبع برای خرید آهن اسفنجی، خرید گندله اهن، خرید کنسانره اهن و دیگر محصولات میانی فولاد باشد؟

تامین کننده کنسانتره آهن و آهن اسفنجی

شرکت های بازرگانی آهن و فولاد در صورت داشتن قدرت تامین بالا در خصوص مواد اولیه می توانند با شرایط بسیار مناسب اقدام به تهاتر محصولات فولادی خام نمایند. بنابراین توان تامین این شرکت ها هم از نظر ظرفیت تامین و البته از نظر قیمت آهن اسفنجی و یا دیگر محصولات میانی فولاد بسیار بالاست. بخصوص چنانچه شرکت در زمینه صادرات نیز فعالیت نماید بدلیل قدرت خرید بسیار بالایی که کسب نموده است، امکان ذاکره در ظرفیت های بسیار بالای کنسانتره آهن، گندله اهن ،اهن اسفنجی، سنگ آهن دانه بندی شده و … را به دست آورده و می تواند در سطوح گسترده پاسخگوی مشتریان خود باشد.

شرکت بازرگانی و تولیدی آهن و فولاد سیمرغ آماده فروش و تهاتر انواع محصولات خام فولادی نظیر آهن اسفنجی، گندله سنگ آهن و … است. جهت دریافت لیست موجودی، آنالیز محصولات و قیمت روز لطفا ارتباط مستقیم با مدیریت بازرگانی شرکت از طریق مسیرهای ارتباطی زیر داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما