قیمت امروز آهن اسفنجی

قیمت امروز آهن اسفنجی در بورس و در بازار اندکی با تفاوت نسبت به هم اعلام شده است. اختلاف در حدود 3000 الی 4000 ریال با قیمت پایین تر در بورس می باشد. آهن اسفنجی فولاد هرمزگان هم اکنون با نرخ 17300 ریال آماده فروش توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ می باشد.

قیمت امروز آهن اسفنجی (در سومین هفته آبان 1397) در بورس کالا در محدوده 14189 ریال اعلام شده بود. این درحالیست که قیمت آهن اسفنجی در بازار آزاد در همین بازه زمانی که قیمت در بورس کالا 14189 اعلام شده بود، در محدوده 17300 ریال الی 18000 ریال قرار داشت. اختلاف قیمت در حدود 4000 ریال بود. طی هفته اخیر قیمت آهن اسفنجی در بازار آزاد با کاهش همراه بوده است. و اکنون که در تاریخ 1 آذر 1397 قرار داریم آهن اسفنجی فولاد هرمزگان را با عیار در محدود 88 الی 92 درصد می توانیم با نرخ 17300 ریال عرضه نماییم.

البته وزارت صنعت، معدن و تجارت با هدف کاهش این اختلاف قیمت در ماه های اخیر اقدام به اخذ تصمیماتی در خصوص نحوه عرضه محصولات زنجیره فولاد نظیر آهن اسفنجی نمود. از جمله ملزم نمودن کارخانه های تولید کننده آهن اسفنجی به عرضه و فروش محصول در بورس کالا.

نوسان قیمت آهن اسفنجی در ماه های اخیر همانطور که می دانید اخیرا شاهد نوسان قیمت قابل توجه محصولات فولادی بوده ایم. قیمت آهن اسفنجی نیز در این نوسانات تحت تاثیر بوده و نرخ آن تا حدود 500 الی 700 تومان افزایش را در چند ماه اخیر تجربه کرده است. کاهش قیمت البته با برآورد هزینه های تولید که به ضرر تولید کننده تمام نشود، به سود مصرف کننده نهایی است. امیدواریم شاهد متعادل شدن قیمت ها که دو سر سود برای تولید کننده و مصرف کننده باشد، باشیم.

جهت سفارش آهن اسفنجی و اطلاع از موجودی، آنالیز و قیمت روز می توانید درخواست خرید را از طریق راه های ارتباطی زیر، برای ما ارسال نمایید.

یا با تماس های تلفنی می توانید درخواست خود را برای خرید و آشنایی با مشخصات آهن اسفنجی از مشاوران آنلاین جویا شوید.

عرضه آهن اسفنجی مرغوب با بهترین و نازلترین قیمت ها در سر تا سر کشور به طور مستقل و مستقیم در حال توزیع و پخش می باشد، تولیدی این شرکت توانسته عناوین زیادی از نظر بهبود کیفیت از آن خود کند، افتخار می کنیم چنین محصولاتی را برای رقابت با بازارهای خارجی روانه بازار می کنیم.

تجارت این کالا در داخل کشور بسیار پر رونق می باشد. از نظر اقتصادی بسیار سود آور می باشند. با توجه به صادرات این کالا به خارج از کشور نقش عمده ای در رشد اقتصاد کشور را ایفا می نمایند. نمایندگی این محصول صادراتی با کیفیت در تمامی استان های کشور در حال فعالیت می باشد و تمامی خدمات پشتیبانی و مشاوره ای را ارائه می نمایند. سفارش و خرید از طریق این نمایندگی ها و مراکز باعث می شود که کالا با هزینه ی بسیار کمتری به دست خریدار برسد. هم چنین خریدار می تواند با توجه به اطلاعات دقیق و کافی بهترین نوع تراورتن را از نظر رنگ و کیفیت انتخاب نماید.

آهن اسفنجی مرغوب دیگر یک برند کاملا معتبر در بازار داخلی می باشد. این شکرت کالای خود را با مناسب ترین قیمت جهت فروش به بازار عرضه می نماید. این کالا فوق العاده خالص و پر قدرت می باشد. باعث افزایش بهره وری و بازدهی می گردد. از این اسید ها برای تمز کردن ماشین آلات استفاده می شود که راندمان آنها را به طور چشمگیری می افزاید. ما همواره در تلاش هستیم تا شک و تردید را از مشتریان و علاقه مندان به این محصول فوق العاده دور سازندیم و پله های ترقی را یکی یکی پشت سر بگذاریم.

قیمت امروز آهن اسفنجی

آهن اسفنجی را بیشتر بشناسید

آهن اسفنجی را بیشتر بشناسید آهن اسفنجی یا DRI (آهن احیای مستقیم) ماده‌ای است که از احیای سنگ‌ آهن به شکل گلوله، کلوخه یا خاکروبه به صورت مستقیم یعنی بدون ذوب کردن آن، به وجود و تولید می شود. امروزه در کوره‌های القایی می توان تا پنجاه درصد آهن اسفنجی را جایگزین ضایعات دور ریز کرد و از آن کالای جدیدی برای استفاده مردم ساخت.

از آهن اسفنجی می توان آهن و فولاد خام تولید کرد که آن نیز برای تولید قطعات صنعتی دستگاه ها، ماشین آلات، خودروها، درب منازل، اماکن عمومی استفاده نمود.

آهن اسفنجی بعد از ذوب شدن در کوره ها حدود پنج درصد آن برای فرآورده‌های فولادی به کار می رود چون آن پنج درصد جزء ناخالصی های موجود در آن شناخته می شود، و برای استفاده های دیگر مثل گاوصندوق فولادی، نیمکت فولادی، ماشین آلات فولادی، سینک های ظرفشویی فولادی و غیره مورد استفاده قرار بگیرد.

مهمترین مشخصات آهن اسفنجی

مهمترین مشخصات آهن اسفنجی مهمترین مشخصات آهن اسفنجی میتواند قدرت بافت های درونی آن باشد که محصولات خوبی را از خود به عرضه می رساند.

آهن اسفنجی به صورت کروی و گلوله‌مانند از قالب بعد از رهایی از کوره های القایی صنعتی به وجود می آید و بعد از آن برای استفاده در لوازم آهنی و فولادی استفاده می کنند، چون دارای فشردگی بالایی می باشد و می تواند استحکام بالایی از خود برای تولیدات آهنی و فولادی نشان دهد.

کاربرد آهن اسفنجی در صنعت

کاربرد آهن اسفنجی در صنعت کاربرد آهن اسفنجی در صنعت بسیار گسترده و متنوع است. از کاربرد های این آهن خوش دوام و پر کاربرد می توان به استفاده آن برای قطعات دستگاه‌ها، ماشین ها یا میلگرد های ساختمان سازی اشاره نمود که رشد خوب و هوادار طلبی از خود در سال های اخیر به رخ کشیده است.

کیفیت آهن اسفنجی بسیار بالا است، چون می تواند در دمای بالایی از کوره القایی تحمل خوبی از خود به نمایش بگذارد.

این نوع آهن بعد از ذوب میتواند به محصولات متنوعی چون دستگاه‌های نانو، دستگاه‌های کارخانه، ورقه آهنی و فولادی برای عایق ساختمان ها و غیره مورد استفاده عموم مردم قرار می گیرد.

معمولا آهن اسفنجی بعد از ذوب به سرعت خشک می شود، برای همین بعد از ذوب در قالب های مقاوم و منحصر به شکل گیری آهن قرار میگیرد و به فرم و شکل های متفاوتی تبدیل می شود.

آهن اسفنجی حدود پنج تا شش درصد ناخالصی دارد که می توان آن ناخالصی ها را برای استفاده‌ محصولات دیگر در دستگاه‌های نانو فناوری به صورت ورق در آورد و به نمایندگی های مجاور و دور دست برای پخش آن ارسال نمایند.

فروش آهن اسفنجی در تناژ بالا

فروش آهن اسفنجی در تناژ بالا فروش آهن اسفنجی در تناژ بالا در این فصل توانسته رشد خوبی از خود نشان دهد و با یاری کارگران سخت کوش و ساعی، حسن رضایت بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید و هر ساله افراد زیادی به این جمع اضافه شده و از تولیدات کارخانه اینبادام زمینی روکش دار سفارشات فراوانی را به نمایندگی های نزدیک به خود میکنند و شرکت تولیدی این کالا با گسترش کارخانه توانسته جوانان زیادی را دست به کار کند و اشتغال زایی را برای جامعه داشته باشد و از آمار بیکاری افراد جامعه اندکی کاهش دهد. این تولیدی توانسته لوح های زیاد را از جهت رقابت با محصولات خارجی کسب کند، این محصول توانسته نشان استاندارد و سیب سلامت را بگیرد و لوح های تقدیر فراوانی را در این حیطه دریافت نمایید، و محصولات خود را بعد از چندین سال گسترش دهد. دستگاه‌های این تولیدی از مدرن ترین دستگاه‌های موجود در ایران و خاورمیانه می باشد که دارای سیستم پیشرفته تمام اتومات بوده و کار را برای شرکت راحت تر نموده.

این شرکت در این حیطه و رشته توانسته لوح های تقدیر فراوانی را کسب و نشان استاندارد و مهره تأییدیه بهداشت را نیز از آن خود کند و همواره با بازارهای بین المللی در حال رقابت باشد تا لیاقت خود را به این چنین بازارهایی اثبات و نشان دهد.

آهن اسفنجی توانسته درصد بالایی در کسب هرساله خریداران به خود اضافه کند و به کیفیت این نوع محصول درصد بالایی را اضافه نماید.

مفتخر هستیم که چنین محصولاتی را هر ساله با بسته بندی بهتر و رشد کشاورزی مدرن تر به دست مشتریانی چون شما برسانیم.

اگر علاقه مند خرید این چنین محصولی هستید می توانید با مراجعه به این سایت اینترنتی(آنلاین) و یا از طریق تماس های تلفنی درخواست خود را ثبت نموده تا مشاورین عزیز در اولین فرصت به تقاضا و درخواست مشتریانی چون شما رسیدگی نمایند. تمام تقاضاها بزرگ و حتی جزئی مورد پذیرش مرکز پخش قرار می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما