قیمت فروش آهن اسفنجی میانه

قیمت فروش آهن اسفنجی میانه با توجه به عیار بالای آن که در محدوده 88 الی 92 درصد قرار می گیرد، اندکی بالاتر از محصول مشابه دیگر کارخانه قرار دارد. با این وجود کیفیت بالای محصول خریداران را مجاب به خرید آهن اسفنجی میانه کرده است.

قیمت فروش آهن اسفنجی میانه به طور متوسط به صورت جزئی اندکی بالاتر از محصول دیگر کارخانه ها اعلام می شود. البته در مواردی نیز قیمت ذکر شده برابر با قیمت آهن اسفنجی دیگر کارخانه هاست. با این وجود تفاوت جزئی که گاهی اوقات مشاهده می شود به دلیل بالاتر بودن درصد آهن توتال و همچنین آهن متال موجود در محصول است.

تولید آهن اسفنجی فولاد میانه به روش پرد

دو روش عمده مورد استفاده برای تولید آهن اسفنجی در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. یک روش تکنولوژی پرد که روش بومی ایران است می باشد و دیگری روش میدرکس می باشد. تولید آهن اسفنجی فولاد میانه به روش پرد انجام می گیرد.
روش پرد با تلاش متخصصین ایرانی طراحی و هم اکنون در چندین کارخانه در ایران با موفقیت به بهره برداری رسیده است. عیار و درصد متالیزاسیون به دست آمده برای آهن اسفنجی تولید شده با این روش بالا و در سطح قابل قبول قرار دارد.علاوه بر فولاد میانه کارخانه هایی نظیر شادگان نیز از تکنولوژی پرد برای تولید اهن اسفنجی بهره می برند.

خرید آهن اسفنجی

آهن اسفنجی با عیار در محدوده 88 الی 92 درصد و درصد متالیزاسیون بیش از 91 درصد تولید و آماده فروش و صادرات توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ می باشد. تناژ تامین حدود 50 هزار تن ماهانه است. می وانید برای استعلام قیمت فروش آهن اسفنجی، دریافت آنالیز آهن اسفنجی، و موجودی روز از مسیرهای ارتباطی زیر جهت تماس با ما استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما