قیمت روز آهن اسفنجی پر کربن

قیمت روز آهن اسفنجی کارخانه فولاد سبزوار را که در لیست آهن اسفنجی dri تولید شده در کارخانه های ایران جزء محصول با درصد کربن بالاتر است، هم اکنون که در یک دی ماه 1397 قرار داریم، در حدود 1300 تومان اعلام می کنیم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت روز آهن اسفنجی را طبق برگه آنالیز آن که شامل درصد آهن توتال و درصد آهن متال است تعیین می کنیم. البته در مشخص کردن قیمت علاوه بر این دو موضوع یعنی خلوص آهن و مقدار متالیزاسیون آهن، در تعیین قیمت آهن اسفنجی باید به دیگر مشخصات محصول نیز توجه کنیم. یکی از این موارد مهم درصد کربن است.

قیمت آهن اسفنجی با درصد کربن بالا

تنظیم درصد کربن مذاب برای رسیدن به ترکیب شیمیایی مشخص در شمش فولاد، بسیار حائز اهمیت است. همانطور که می دانید شمش فولاد دارای گرید های مختلفی است که از نظر درصد کربن و درصد دیگر عناصر آلیاژی نسبت به هم تفاوت دارند. بنابراین وابسته به این موضوع که گرید تولیدی شمش فولاد چند است، درصد کربن و عناصر آلیاژی کنترل می شود.
چنانچه در ترکیب با آهن اسفنجی محصولاتی نظیر شلاکه آهن نیز مورد استفاده قرار بگیرد، ضروری است درصد کربن توسط بخش کنرل کیفیت شرکت کورد بررسی باشد. چراکه شلاکه آهن مصرف کننده کربن است.

گاهی اوقات نیز نیاز است از آهن اسفنجی با درصد کم کربن استفاده گردد. در این شرایط نیز در فروش اهن اسفنجی، درصد کربن درج شده در برگ آنالیز آهن اسفنجی مورد تحلیل خریدار قرار می گیرد. چنانچه در خرید آهن اسفنجی جزئیات خرید خود را حین استعلام قیمت و موجودی به ما اعلام نمایید، می توانیم بهترین گزینه را از بین گزینه های موجود به شما ارائه نماییم. توجه کنید که پیشنهاد ما به شما بر اساس جزئیا درخواست خود شما خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما