معامله آهن اسفنجی سیرجان ایرانیان به قیمت بورس – دفتر فروش

آهن اسفنجی سیرجان ایرانیان با fe total برابر 86-89.5 درصد و متالیزاسیون بیش از نود درصد با ظرفیت تامین ماهانه بیست هزار تن و حداقل مقدار قابل سفارش 4 ظرفیت ماشین، به قیمت بورس، توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ عرضه می شود. محل دفتر فروش آهن اسفنجی جهت مذاکره و عقد قرارداد در تهران قرار دارد.

کارخانه آهن اسفنجی سیرجان

کارخانه آهن اسفنجی سیرجان از تولید و عرضه کنندگان آهن اسفنجی برای بازار داخل (عرضه در بورس کالا و بازار آزاد) و البته در بازارهای جهانی می باشد. تولید کنسانتره آهن، گندله آهن و آهن اسفنجی با ظرفیت سالانه به ترتیب:

  • 4 میلیون تن کنسانتره سنگ آهن
  • یک میلیون تن آهن اسفنجی
  • 2.5 میلیون تن گندله آهن

خوشبختانه عیار و خلوص قابل قبول گندله آهن تولیدی این کارخانه، امکان تولید آهن اسفنجی با کیفیت و آنالیز قابل قبول را فراهم نموده است. در حال حاضر آنالیز گندله سیرجان ایرانیان عیار بین 65 الی 66 درصد با درصد feo زیر یک درصد را نشان می دهد.

قیمت روز آهن اسفنجی در بورس کالا

قیمت روز آهن اسفنجی در ایران اغلب در بورس کالا و بازار آزاد نسبت به هم اختلاف دارند. قیمت بورس کالا به دلیل حجم عرضه بالا گاهی نسبت به بازار آزاد پایین تر است. به دلیل حجم عرضه بالا در بورس، فولادسازان با ظرفیت های تولید پایین تر که امکان دپو محصول را نیز ندارند، امکان خرید از بورس برایشان فراهم نیست. شرک های تامین کننده و توزیع کننده محصول، می توانند در ارائه محصول به این کارخانه ها با قیمت تمام شده مناسب نقش مثبتی ایفا نمایند.

دفتر فروش آهن اسفنجی

شرکت آهن و فولاد سیمرغ تامین کننده آهن اسفنجی با ظرفیت تامین ماهانه 50 هزار تن با حداقل مقدار سفارش 4 ظرفیت ماشین (وابسته به شرایط خریدار و بازه زمانی سفارش، احتمال پذیرش در ظرفیت های پایین تر نیز وجود دارد) می باشد. لذا نیاز است درخواس خود را با جزئیات استعلام نمایید.

نیاز است سفارش خود را وابسته به نوع کوره و تجهیزات کارخانه تان بعلاوه نوع شمش تولیدی، به واحد فروش ارائه نمایید تا بهترین گزینه موجود بر اساس نیاز شما، پیشنهاد داده شود. دفتر فروش آهن اسفنجی شرکت آهن و فولاد سیمرغ جهت عقد قرارداد در تبریز، تهران و اصفهان قرار دارد.

 دفتر فروش آهن اسفنجی

آنالیز اهن اسفنجی

آنالیز آهن اسفنجی سیرجان ایرانیان را می توانید در جدول مشاهده کنید.

آنالیز گندله سیرجان

آنالیز گندله سیرجان که برای تولید آهن اسفنجی مورد استفاده قرار می گیرد نیز در این بخش ارائه می شود. درصد ناخالصی ها را می توانید مقایسه کنید.

آنالیز گندله سیرجان

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما