لیست موجودی های روز:

سنگ آهن هماتیت دانه بندی شده ریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ آهن دانه بندی هماتیت و مگنتیت
سنگ آهن هماتیت دانه بندی شده ریز

صادرات سنگ آهن هماتیت دانه بندی شده ریز همانند سنگ آهن مگنتیت و کنسانتره سنگ آهن رونق دارد. به همین دلیل قیمت روز آن اغلب بر اساس fob بندرعباس یا cfr یکی از بنادر کشور چین روزانه از سوی صادرکنندگان اعلام می گردد.

سنگ آهن هماتیت دانه بندی شده ریز و کلوخه دو دسته ای هستند که برای این محصول بر اساس سایز دانه ها، جداسازی شده و معرفی می شوند. سنگ آهن دانه بندی شده با سایز دانه های صفر الی 10 میلی متر ه عنوان سنگ اهن دانه بندی شده ریز (فاین) دسته بندی می شود. و سنگ آهن با دانه های 10 الی 30 میلی متر به عنوان کلوخه مورد عرضه قرار می گیرد.

سنگ آهن دانه بندی هماتیت و مگنتیت

سنگ آهن دانه بندی از نظر نوع کانی نیز دسته بندی می شود. از نظر نوع نوع کانی سنگ آهن در دو گروه مگنتیت و هماتیت دسته بندی می شود. هر دو نوع اینکانی ها دارای صادرات گسترده علاوه بر مصرف داخلی می باشند.

صادرات سنگ اهن دانه بندی شده در هر دو نوع هماتیت و مگنتیت و همچنین برای انواع فاین و کلوخه آن در بازارهای بین المللی انجام می گیرد.

شرکت آهن و فولاد سیمرغ آماده تحویل سنگ آهن صادراتی  fobبنادر چابهار و بندرعباس می باشد. راه های ارتباطی زیر مسیرهای ارتباطی شما عزیزان با ماست.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.