فروش سنگ آهن هماتیت 58 درصد دانه بندی ریز

فروش سنگ آهن هماتیت 58 درصد با دانه بندی ریز (hematite iron ore fine) علاوه بر فولادسازان داخلی با توجه به مجهز بودن چند کارخانه ایران به کوره بلند و کنورتور، در بخش صادرات از جمله صادرات سنگ آهن به چین نیز انجام می گیرد.

فروش سنگ آهن هماتیت و مگنتیت در نوع دانه بندی شده جهت استفاده در کوره بلند و کنورتور انجام می گیرد. همانطور که می دانید در ایران چند کارخانها از جمله ذوب آهن اصفهان از کوره بلند جهت ذوب و فولادسازی استفاده می نمایند. بنابراین فروش سنگ آهن دانه بندی شده در بازار داخلی جهت تامین نیاز این کارخانه ها رونق دارد. اگرچه به دلیل وجود منابع گازی قابل توجه در ایران، چندین کارخانه فعال مجهز به کوره های القایی و قوس الکتریکی احداث شده است که از فرآورده ثانویه سنگ آهن یعنی آهن اسفنجی و بریکت اهن استفاده می نمایند.

فروش سنگ اهن برای صادرات

فروش سنگ آهن هماتیت و مگنتیت در نوع دانه بندی شده و در هر دو سایز ریز و کلوخه (سنگ آهن دانه بندی شده ریز = iron ore fines و سنگ آهن دانه بندی شده درشت = iron ore lumps) برای صادرات انجام می گیرد. صادرات سنگ آهن به چین، امارات، ترکیه، عراق، افغانستان و … از ایران انجام می گیرد. البته سنگ آهن علاوه بر اینکه در شکل دانه بندی شده صادرات می شود، فروش و صادرات آن به شکل کنسانتره آهن و گندله سنگ آهن نیز رونق دارد.

سنگ آهن هماتیت 58 درصد

سنگ اهن هماتیت با درصد خلوص 54 الی 62 درصد مورد عرضه قرار می گیرد. سنگ آهن هماتیت 58 درصد به عنوان سنگ آهن با خلوص متوسط به فروش می رسد.

می توانید خرید سنگ آهن را به صورت درب کارخانه (EX-WORK) و یا FOB بندرعباس یا FCA گمرک تبریز درخواست نمایید. جزئیات درخواست شما بررسی و در کمترین زمان ممکن پاسخ آن خدمت شما اعلام خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما