قیمت کنسانتره سنگ آهن fob

قیمت کنسانتره سنگ آهن fob در کنار گندله سنگ آهن و سنگ آهن دانه بندی شده به صورت روزانه توسط صادرکنندگان سنگ آهن به روز رسانی می شود. این سه نوع سنگ آهن، مهمترین شکل سنگ آهن صادراتی در جهان هستند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

کنسانتره سنگ آهن ماده اولیه تولید گندله آهن است. سنگ آهن پس از فرآیند کانه آرایی به کنسانتره سنگ آهن تبدیل می شود. فرآیند کانه آرایی شامل مراحل خردایش، آسیاب و تغلیظ است. پس از طی این مراحل سنگ آهن به شکل پودری با درصد خلوص بالاتر که در محدوده 65 الی 69 درصد قرار می گیرد به دست می آید.
قیمت کنسانتره سنگ آهن fob برای سه عیار 65%، 66% و 67% به صورت روزانه در جدول لیست قیمت صادرکننده کنسانتره سنگ آهن به روز رسانی می شود. این سه عیار مهمترین کیفیت کنسانتره آهن مورد عرضه در بازارهای بین المللی است.

قیمت روز گندله سنگ آهن

البته همانطور که می دانید کنسانتره سنگ آهن قابلیت استفاده مستقیم در واحدهای ذوب را به دلیل شکل پودری و ریز بودن سایز دانه هایش، ندارد. بنابراین نیاز است تحت فرآیند آگلومراسیون و پخت قرار بگیرد. به مجموع فرآیندهای انجام شده برای خروج کنسانتره از حال پودری گندله سازی می گویند. محصول حاصل از این فرآیند گندله سنگ آهن است.
گندله سنگ آهن به دست آمده قابلیت استفاده مستقیم را دارد که مناسب کوره بلند و کنورتور است. ولی برای اینکه قابلیت استفاده در کوره های قوس الکتریکی و القایی را پیدا کند نیاز به احیاء مستقیم دارد. آهن اسفنجی فرآورده واحدهای احیاء مستقیم است. کنسانتره سنگ آهن پس از تبدیل به آهن اسفنجی طی مراحل ذکر شده، قابل استفاده برای این دو نوع کوره یعنی کوره القایی و قوس الکتریکی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما