قیمت آهن قراضه سنگین 1

قیمت آهن قراضه سنگین 1 (HMS1) مخفف عبارت heavy metal scrape 1که مهمترین انواع آهن قراضه صادراتی به شمار می آیند، بالاتر از دیگر آهن آلات قراضه می باشد. محدودیت ابعادی که برای ضخامت و اندازه این آهن قراضه در استاندارد بین المللی تعریف شده است برابر با 1.4 اینچ برای ضخامت و 24*60 اینج برای ابعاد آن است. البته در استاندارد ایران تحت عنوان سوپر ویژه نامیده می شوند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت آهن قراضه سنگین 1 اگر آن را معادل با HMS1 بین المللی در نظر بگیریم، همانطور که در ابتدای متن اشاره کردیم اغلب بیشتر از دیگر انواع است. در حقیقت آهن قراضه سنگین 1 انواع آهن آلات ساختمانی است که آهن قراضه محسوب شده و قابلی اسفاده مجدد را ندارد. نظیر تیرآهن و ….

تخمین قیمت آهن قراضه سنگین 1

heavy metal scrape 1 همانطور که در ابتدای متن مطالعه کردید در استادارد بین المللی تعریفی ذکر شده است. در این تعریف ابعاد آهن قراضه مورد توجه قرار گرفه است. و البته چگالی آن نیز با عبارت سنگین مورد توجه است. در حقیقت قیمت آهن قراضه سنگین 1 از آن جهت بالاتر است که این آهن آلات قراضه در ابعاد کوچک برش خورده و تمیز هستند. و البته چگالی بیش از یک تن در واحد حجم یعنی متر مکعب دارند. معادل این آهن قراضه در عرف بازر ایران، همان آهن قراضه سوپر ویژه است که جهت ورود به خط ذوب نیاز به آماده سازی های زیاد ندارد.

نته دیگری که در خصوص این آهن آلات قابل ذکر است، این است که از بین انواع آهن آلات قراضه، علیرغم بالاتر بودن قیمت آهن قراضه سنگین 1، این نوع قابلیت صادرا را دارد. چرا که با وجه به هزینه های جانبی صرفه اقتصادی برای صادرات آن وجود خواهد داشت.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما