قیمت شمش بلوم فولاد خوزستان در بورس – شمش فخوز

قیمت شمش بلوم فولاد خوزستان (شمش فخوز) در بورس فولاد معیار تعیین قیمت برخی محصولات میانی صنعت فولاد نظیر آهن اسفنجی می باشد. قیمت هر کیلو آهن اسفنجی اغلب حدود 50 درصد قیمت شمش بلوم بورس تعیین می شود.

شمش بلوم بورس

قیمت شمش بلوم بورس توسط کارخانه ها بر مبنای تغییرات بازار جهانی، نوسان نرخ ارز، همچنین میزان عرضه و تقاضا در بازار داخلی، اعلام می گردد. از مهمترین عرضه کنندگان شمش بلوم در بورس، کارخانه فولاد خوزستان است. که البته جزء مهمترین صادرکنندگان شمش فولاد از ایران نیز به شمار می آید.

شمش بلوم فولاد خوزستان

شمش بلوم فولاد خوزستان بیشترین میزان صادرات از ایران را دارد. لذا قیمت نهایی آن اغلب بر اساس پایه قیمت شمش فولاد جهانی اعلام می گردد. در حقیقت اعلام پایه قیمت شمش فولاد در بازار آزاد همچنین در بورس بر اساس قیمت جهانی و البته شرایط بازار داخلی (از نظر نرخ ارز دلار، میزان عرضه و تقاضا و …) تعیین می شود.

انواع شمش فولادی

انواع شمش فولادی تولیدی مجتمع فولاد خوزستان در سه نوع شمش بلوم، اسلب فولادی و بیلت دسته بندی می شود. هر سه محصول تولیدی این مجتمع، در کنار عرضه داخلی مورد صادرات نیز قرار می گیرد.

شمش بلوم

شمش بلوم 5sp، همچنین شمش بلوم 3sp و … نیز از انواع شمش بلوم تولیدی ایران و مورد عرضه در بورس می باشد.

قیمت شمش فولاد جهانی

قیمت جهانی شمش فولاد بنابر اتفاقاتی که در کشورهای تولید یا مصرف کننده این محصول و البته محصولات بالادستی صنعت فولاد رخ می دهد، ممکن است در طول هر سال، بارها دچار نوسان شود. به عنوان مثال کاهش عرضه سنگ آهن طی وقوع حادثه شکستن سد باطله شرکت واله برزیل نه تنها نوسان قیمت سنگ آهن را منجر شد، بلکه متعاقبا سبب نوسان قیمت محصولات فولادی نیز شد. بنابراین رخداد حوادث مختلف در طول هر سال میتواند بازار صنع فولاد را تحت تاثیر قرار داده و سبب نوسان شود. البته باید گفت با توجه به حضور پر رنگ و خوب ایران در این صنعت در بازارهای جهانی، قطعا قیمت محصولات ایران نیز تحت تاثیر قیمت های جهانی قرار خواهد گرفت.

قیمت شمش آهن در بازار ایران

آخرین قیمت شمش آهن در بازار ایران برای تاریخ 27 اسفند سال 1397 برای نوع 5sp در محدوده 40300 الی 40800 ریال مورد عرضه قرار گرفته است.

قیمت شمش بلوم بورس

قیمت شمش بلوم در بورس نیز در آخرین عرضه بورسی که مربوط به تاریخ 26 اسفند 1397 است، برابر 33633 ریال اعلام شد.


قیمت
شمش بلوم بورس

قیمت هر کیلو آهن اسفنجی

احتمالا بدانید حدود قیمت هر کیلو آهن اسفنجی در بورس و بازار آزاد با توجه به آخرین قیمت اعلام شده برای شمش فولاد، چقدر است. آخرین قیمت هر کیلو آهن اسفنجی در بورس در حدود 17000 ریال اعلام شده است.

جهت ثبت سفارش خرید و اطلاع از موجودی و قیمت روز محصولات می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام به برقراری ارتباط با واحد فروش شرکت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما