لیست شرکت های صادرکننده سنگ آهن

شرکت های صادرکننده سنگ آهن موظف به ارائه قیمت سنگ آهن FOB یا CFR کشور مقصد بنابه درخواست خریدار هستند. برآورد هزینه های جانبی صادرات سنگ آهن در اعلام و تعیین قیمت صادراتی سنگ آهن اهمیت بسزایی دارد که شرکت صادرکننده سنگ آهن به دلیل وقوف بر این موضوعا توان این برآورد و تحویل محموله به خریدار را دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شرکت های صادرکننده سنگ آهن در مذاکرات ابتدایی خود با مشتریان و فولادسازان کشور خریدار، نیاز است قیمت سنگ آهن FOB و یا قیمت CFR را به همراه آنالیز سنگ اهن به اطلاع او برسانند. فرآیند صادرات سنگ آهن پروسه خاصی دارد که به موجب طی راحل مشخصی نیازمند وقوف کامل بر کار می باشد. لذا شرکت های صادرکننده سنگ آهن که تجربه یا اطلاع کافی در خصوص صادرات سنگ آهن را دارند می توانند از عهده این امور برآیند. اطلاع از نحوه تعیین قیمت صادراتی سنگ آهن و مشخص نمودن قیمت خرید درب کارخانه در داخل ایران، بسیار اهمیت دارد. برای این موضوع نیاز است که به طور دقیق قیمت جهانی سنگ آهن، عوارض صادراتی، هزینه های جانبی نظیر هزینه گمرکی و … برآورد شود. الیته قطعا داشتن تخصص کافی در خصوص نوع سنگ آهن صادراتی که درخواست خریدار به کدام نوع و چه عیاری از سنگ آهن اشاره دارد، در اولویت تمامی این مسائل است. باید بتوان مطابق با خواست خریدار محصول مورد نیاز او را تامین نموده و تحویل داد.

سنگ آهن صادراتی ایران

سنگ آهن صادراتی ایران در سه نوع کنسانتره آهن، گندله آهن و سنگ آهن دانه بندی شده مورد صادرات و عرضه به کشورهایی نظیر چین، امارات، عراق و … قرار می گیرد. سنگ اهن دانه بندی شده در عیار 54 الی 62 درصد مورد عرضه قرار می گیرد. کنسانتره آهن نیز در سه عیار 65، 66 و 67 درصد پیشنهاد داده می شود. سنگ آهن دانه بندی شده در هر دو نوع مگنیت و هماتیت می توان مشتری صادراتی داشته باشد.

در هر بازه زمانی از سال برای مشخص کردن قیمت روز سنگ اهن نیاز داریم نیازمندی هایی که در پاراگراف دوم متن اشاره کردیم را به روز نموده و برآورد کنیم. بنابراین می توانیم برای عیار مختلف انواع سنگ آهن قیمت نهایی را اعلام نماییم.

شرکت بازرگانی و تولیدی آهن و فولاد سیمرغ یکی از شرکت های فعال صنعت فولاد بوده و در لیست شرکت های صادرکننده سنگ آهن قرار دارد. صادرات سنگ آهن دانه بندی شده و کنسانتره آهن به چین و عراق توسط این شرکت انجام می گیرد. برای اطلاع از موجودی و قیمت روز سنگ آهن می توانید از راه های ارتباطی درج شده در زیر استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما