فروش کنسانتره اهن زنجان درب کارخانه

فروش کنسانتره اهن زنجان درب کارخانه با عیار 67 درصد با دپو آماده بارگیری در تناژ سه هزار تن توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد.

فروش کنسانتره اهن زنجان درب کارخانه کنسانتره سازی و در صورت درخواست خریدار تحویل درب کارخانه گندله سازی و در صورت صادرات کنسانتره آهن تحویل بندرعباس یا بندر چابهار، انجام می گیرد. اولویت ما تحویل درب کارخانه است. ولی در صورتیکه برای خریدار و یا نماینده او امکان حضور وجود نداشته باشد، محصول با هماهنگی شرکت در مقصد تحویل او داده می شود.

آنالیز کنسانتره سنگ آهن آنالیز کنسانتره سنگ اهن زنجان که آماده فروش است به درخواست مشتریانمان در بخش محصولات موجود شرکت که در سمت چپ سایت قرار دارد و البته در مقالات قبلی از جمله در مقاله زیر قرار داده شده است. می توانید بررسی نمایید.

مقاله: قیمت فروش کنسانتره سنگ آهن صادراتی در ایران

تناژ تامین برای این محصول همانطور که بیان کردیم سه هزار تن ماهیانه است. (ظرفیت کل شرکت جهت تامین و فروش کنسانتره سنگ آهن از چندین سایت و کارخانه شرکت، سالانه بیش از دویست هزار تن است).

کارخانه تولید کنسانتره سنگ آهن شارژ ورودی کارخانه کنسانتره آهن، سنگ آهن خردایش یافته است که از مرحله کانه آرایی عبور کرده است. این کلوخه آهن در کارخانه تولید کنسانتره سنگ آهن تحت فرآیند خردایش مجدد برای رسیدن به سایز حداکثر دو سانتی متر قرار می گیرد. در مرحله بعد فرآیند آسیاکنی بر روی محصول انجام می شود تا سایز دانه ها به زیر 600 میکرون (اغلب به زیر 300 میکرون) برسد. پس از مرحله آسیاب کردن فرآیند اصلی یعنی پرعیارسازی آغاز می شود. فرآیند پرعیارسازی به شیوه های مختلف انجام می گیرد. از جمله روش مغناطیسی و فلوتاسیون. چنانچه سنگ آهن مورد استفاده خاصیت مغناطیسی داشته باشد (از نوع سنگ آهن مگنتیت باشد) می توان از روش مغناطیسی برای جداسازی و پرعیارسای استفاده نمود. فرآورده حاصل اغلب دارای عیار بیش از 65 درصد می باشد.

قیمت روز کنسانتره سنگ آهن برای تاریخ امروز در مقاله “قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن” اعلام شده است. می توانید مورد بررسی قرار دهید.

جناب آقای اسکندری سلام با عرض معذرت بنده چندین مرتبه ایمیل زدم و اظهار داشتم که قسمتی که هایلایت کرده اید قابل ویرایش نیست چون شخصی که این مطلب را ارائه داده از خود سیستم کپی برداری شده بنده مقصر نیستم خواهشمندم توجه کنید و روزی ده بار این مطلب را رد نکنید.

امروزه کارخانه های تولیدی زیادی در سراسر کشور وجود دارند که توانسته اند با استفاده از مواد اولیه مرغوب و نیز بهره گیری از تجهیزات و دستگاه های صنعتی مدرن و همچنین استفاده از نیروی متخصص و نیروی انسانی ماهر در این راستا در تولید این نوع محصول عمده با کیفیت مطلوب فعالیت کنند و نیز آن را با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار متقاضیان خود قرار دهند.

هم چنین قیمت هر تن کنسانتره سنگ آهن را بر حسب عیار، اندازه و ابعاد سنگ، نوع کیفیت، نوع برند و شرکت تولیدی، روش بسته بندی، درجه بندی، دانه بندی، روش تولید و توزیع، استفاده از ابزارآلات و دستگاه های صنعتی مدرن در تولید آن، میزان عرضه و تقاضا، نوسانات ارزی در کشور، استاندارد، ارگانیک و بهداشتی بودن سنگ، وزن و حجم آن، نوع سنگ، آنالیز بودن سنگ، فله و بسته ای بودن آن، معدن استخراج شده، کاربرد آن، استفاده از مواد اولیه طبیعی، ترکیبات خاص و غیره می باشند که در تعیین قیمت این نوع محصول عمده نقش به سزایی را ایفا می نماید.

ناگفته نماند که هر چه این نوع محصولات عمده از کیفیت بالاتری برخوردار باشد قطعا در قیمت آن تأثیر فراوانی خواهد داشت.

فروش کنسانتره اهن زنجان درب کارخانه

منظور از کنسانتره آهن چیست؟

منظور از کنسانتره آهن چیست؟

سنگ آهن که نوعی از سنگ های معدنی است حاوی رگه ‌های آهن است که با فرایند ذوب، آهن آن از آن جدا می شود و هم چنین به عنوان یکی از عناصر مهم و ضروری در زمین می باشد که اکسید ان حدود 5 درصد از پوسته زمین را تشکیل می دهد.

منظور از کنسانتره آهن این است که در تولید این محصول عمده عیار متوسط سنگ آهن کم می شود و هم چنین میزان عنصر از حد قابل قبول بیشتر است به همین دلیل برای افزایش عیار از شیوه های پیشرفته و پیچیده تری برای تولید کنسانتره آهن استفاده می کنند.

هم چنین از شیوه ها و مدارهای پیشرفته در تولید کنسانتره آهن می توان به مدارهای فرآوری شده از طریق خردایش، آسیا کنی، پر عیار سازی و آبگیری اشاره نمود که هر مرحله با شیوه های خاص و از اهمیت زیادی در تولید این محصول برخوردار می باشند که در پایان به تولید محصولی با کیفیت مطلوب که کنسانتره آهن می باشد دست پیدا می کنید.

امروزه کارخانه جات تولیدی زیادی در مناطق مختلفی از کشور وجود دارند که از جمله این شرکت های تولیدی در شهرهای اصفهان، خوزستان، یزد، خراسان و دیگر شهرها وجود دارند که نمونه بارز آن کارخانه ذوب آهن اصفهان را می توان نام برد که از شهرت صادراتی و جهانی بالایی برخوردار می باشد که سالانه میزان و تعداد زیادی از این نوع محصول عمده را در تناژ و سفارشات بالا با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب در بسته بندی های مختلف به صورت آنالیز شده یا به صورت فله ای به روش مستقیم به کشورهای خارجی صادر می نماید.

البته مناطق مختلف دیگری در کشور وجود دارند که توانسته اند با استفاده از مود اولیه و تجهیزات صنعتی مدرن این نوع محصول را با کیفیت مطلوب تولید نمایند و خود را در زمره صادرات قرار دهند که عبارتنداز: شهرهای زنجان، بندرعباس، خراسان، شیراز، تبریز و دیگر شهرها که هر ساله شاهد تولیدات فراوان آن ها در این عرصه هستیم.

کاربرد های مهم کنسانتره آهن

کاربرد های مهم کنسانتره آهن

معمولا از کنسانتره آهن در فولاد سازی استفاده می شود و فواید و کاربردهای زیادی دارد زیرا ماده اولیه برای تولید فولاد سنگ ‌آهن است که پس از تبدیل به کنسانتره و گندله به فولاد تبدیل می‌شود.

هم چنین سنگ آهن دارای انواع گوناگون می باشد که از مهم ترین آن ها می توان به سنگ آهن مگنتیت و هماتیت اشاره نمود که هر کدام بسته به نوع خود دارای خواص و کاربرد زیادی بوده و نیز این دو نوع سنگ به عنوان کانی های شناخته شده در دنیا می باشند که از محبوبیت و کارایی زیادی برخوردار هستند.

ضمنا با توجه به خصوصیات ویژه ای که این دو نوع سنگ دارند می توان از آن ها به طور مستقیم در کوره ذوب فولاد استفاده نمود که کیفیت این محصولات توجه اکثر کشورهای دنیا را به خود جلب نموده است.

نحوه تولید کنسانتره آهن

نحوه تولید کنسانتره آهن

امروزه با وجود معادن بزرگ در سراسر کشور و نیز استفاده از دستگاه ها و تجهیزات صنعتی مدرن از این معادن سنگ هایی استخراج می شوند که سنگ آهن نام دارد و هم چنین سنگ ها و كانی های بوجود آمده از این معادن حاوی ترکیبات آهن دار می باشند که با استفاده از فرايندهای فيزيكی و شيميايی در كارخانه های فولاد سازی، فرآوری می شوند و آهن آن از دیگر مواد و تركيبات جدا سازی مي‌شود.

باید خاطر نشان کرد که کاربرد کنسانتره آهن در صنعت فولاد سازی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد که متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده است.

تولید کنسانتره سنگ آهن تحت عملیات فرآیند تولید برای این که به سایز و اندازه دقیق خود که 2 سانتی متر است برسد مرحله به مرحله بر روی آن اقداماتی انجام می دهند که اول از همه سنگ آهن را خرد می کنند و پس از این مرحله آن را به صورت پودر آسیاب کرده و بعد از مرحله آسیاب، فرایند اصلی که پرعیار سازی و آبگیری محصول می باشد به شیوه های مختلفی با استفاده از دستگاه های مخصوص بر روی محصول انجام می دهند که سبب می شود در سنگ آهن خاصیت مغناطیسی ایجاد شود که اگر چنانچه این خاصیت ایجاد شود نوع سنگ آهن از سنگ مگنتیت می باشد که فرآورده حاصل شده از عیار بیشتری برخوردار شده و نیز به کنسانتره آهن تبدیل شده است.

فروش کنسانتره آهن زنجان به روش مستقیم و بدون واسطه یا از طریق سایت اینترنتی محصول به روش آنلاین و غیر حضوری سبب کوتاه کردن دست واسطه ها و نیز افزایش تولیدات بیشتر محصول و هم چنین بدست آوردن محصول عالی با قیمت مناسب می باشد که خریداران را به خرید این محصول سوق می دهد زیرا خرید به این دو طریق هم برای خریدار ارزان تر بوده و هم فروشنده به سود و منفعت زیادی رسیده است.

صادرات بهترین کنسانتره آهن تولید ایران

صادرات بهترین کنسانتره آهن تولید ایران

در حال حاضر بهترین کنسانتره آهن تولید ایران با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به اکثر کشورهای دنیا از جمله: عراق، افغانستان، پاکستان، آذربایجان، ارمنستان، سوریه، ترکیه، چین، هند و دیگر کشورهای خاورمیانه به صورت عمده و مستقیم و نیز بدون واسطه صادر می شود.

شایان ذکر است که هدف از صادرات در زمینه تولید انواع سنگ های آهن از جمله کنسانتره آهن افزایش تولیدات بیشتر محصول، شناسایی و رقابت بین انواع برندها و شرکت های تولیدی ایرانی با خارجی، کیفیت برتر محصول، قیمت مناسب و از همه مهم تر اقتصاد کشور می باشد که سبب رونق و شکوفایی اقتصادی کشور گردیده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما