قیمت شمش آهن صادراتی

انتظار کاهش قیمت شمش آهن صادراتی با توجه به روند نزولی قیمت بیلت تانگشان چین و همچنین خاورمیانه که در پی نزول قیمت بیلت تانگشان چین بوده است، در حدود 15 الی 25 دلاری را داریم.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

روند نزولی قیمت شمش آهن صادراتی خاورمیانه و آفریقا را در اواخر نوامبر 2018 با کاهش شاخص بیلت تانگشان چین شاهد هستیم. صادرات فولاد چین در حال اقتصادی شدن است. این موضوع تهدیدی برای فولادسازان منطقه خاورمیانه، آفریقا و همچنین کشورهای منظقه cis از جمله روسیه است. تاثیر این موضوع به سرعت در قیمت شمش آهن صادراتی صادرکنندگان جهانی نمود پیدا کرده است. همانطور که در ابتدای مقاله بیان کردیم با کاهش شاخص بیلت تانگشان چین، فولادسازان خاورمیانه، منطقه cis و آفریقا نیز اقدام به کاهش قیمت تولیدات خود نموده اند.

میزان نوسان قیمت شمش آهن صادراتی

قیمت بیلت تانگشان چین در آخرین هفته نوامبر 2018 کاهش در حدود 43 دلاری را تجربه کرده است. هم اکنون قیمت بیلت فولاد چین 450 دلار در هر تن رسیده است که کمتر از قیمت برخی از فولادسازان منطقه خاورمیانه می باشد. این روند نزولی قیمت سبب تاثیر مثبت بر اقتصادی شدن صادرات بیلت چین گذاشته و می تواند فولادسازان مناطق مختلف از جمله کشورمان ایران را وادار به رقابت شدید و کاهش قیمت شمش آهن صادراتی نماید. در پی این کاهش، شاخص بیلت cis نیز روند نزولی نشان داده و حدود 0.2 دلار ارزان شد. هم اکنون قیمت بیلت cis به 440 دلار در تن رسیده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما