قیمت خرید کنسانتره سنگ آهن جهت صادرات و فروش جهانی

صادرات کنسانتره سنگ آهن به چین درصد بالایی از فروش کنسانتره آهن صادراتی در بازار بین المللی را به خود اختصاص داده است. در حقیقت حجم بالایی از خرید کنسانتره سنگ آهن ایران توسط چین انجام می گیرد. قیمت جهانی کنسانتره سنگ آهن در آخرین به روز رسانی 8 فوریه 2019 در حدود 105.16 دلار cfr چین می باشد.

حجم صادرات کنسانتره سنگ آهن به چین در مقایسه با دیگر بازارهای فروش سنگ آهن صادراتی که کشورهای هند و کویت از جمله آنها هستند، بسیار بالاست. به عبارت ساده ر میتوانیم اینگونه بیان کنیم که سهم چین از خرید کنسانتره سنگ آهن ایران بسیار بالاست. ارائه آمار صادرات کنسانتره سنگ آهن در 9 ماه نخست سال جاری (1397) گویای این موضوع است.

صادرات کنسانتره سنگ آهن

در 9 ماه نخست سال 1397 هجری شمسی میزان صادرات کنسانتره آهن از ایران به بیش از چهار میلیون تن رسیده است. در آماری که در لیست صادراتت گمرکی جمهوری اسلامی ایران اظهار شده است، سه کشور چین، هند، کویت و هلند خریدار کنسانتره سنگ آهن ایران معرفی شده اند. سهم چین در صادرات کنسانتره سنگ آهن ایران بیش از 3.8 میلیون تن می باشد. خرید کنسانتره سنگ آهن توسط هند در حدود 123.45 هزار تن بوده است. هند با این حجم خرید در مقام دوم از نظر تناژ خرید کنسانتره سنگ آهن از ایران قرار دارد. همچنین میزان صادرات کنسانتره سنگ آهن به کویت و هلند نیز به ترتیب برابر 2500 تن و 2 تن گزار شده است.

صادرات کنسانتره سنگ آهن

قیمت فروش کنسانتره سنگ آهن

قیمت جهانی کنسانتره سنگ آهن به دلیل حجم بالای واردا این محصول در سطح جهان به کشور چین، بصورت cfr بنادر چین در جداول قیمت منتشر می شود. هم اکنون که در یازده فوریه سال 2019 میلادی هستیم قیمت جهانی کنسانتره سنگ آهن cfr بندر چینگدائو برابر 105.16 دلار اعلام شده است. وضعیت نوسان قیمت ها برای کنسانتره سنگ آهن و سنگ آهن به دلیل کاهش عرضه جهانی با توجه به مشکلی که برای بزرگترین شرکت تولید سنگ آهن جهان واله برزیل رخ داده است، همچنان صعودی است. بنابراین انتظار افزایش قیمت جهانی کنسانتره سنگ آهن و سنگ آهن به بیش از قیمت اعلام شده را داریم. آخرین قیمت سنگ آهن 62 درصد cfrچین نیز در 8 ام فوریه 2019 در حدود 92.13 $/ton اعلام شده است. نموداری که در زیر مشاهده می کنید نوسان قیمت جهانی سنگ آهن را طی ماه های اخیر نشان می دهد.

قیمت فروش کنسانتره سنگ آهن

فروش کنسانتره آهن صادراتی

فروش کنسانتره آهن صادراتی در تناژ دویست هزار تن کف انبار دپو در بندرعباس توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ هم اکنون در تاریخ 23 بهمن 1397 انجام می گیرد. صادرات کنسانتره سنگ آهن به چین با تحویل fob بندرعباس یا cif بنادر چین توسط خود شرکت نیز انجام می گیرد. مذاکره در خصوص خرید محموله و قیمت کنسانتره آهن همچنین دریافت برگ آنالیز محصول، از طریق راه های ارتباطی درج شده در زیر امکان پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما