خرید کنسانتره سنگ آهن در سه عیار

خرید کنسانتره سنگ آهن در سه عیار 65، 66 و 67 درصد را تحویل درب واحد کانه آرایی و یا در صورت صادرا ت کنسانتره آهن، تحویل FOB بندرعباس می توانید از این مرکز انجام دهید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید کنسانتره سنگ آهن یکی از محصولات میانی زنجیره فولادسازی با هدف تولید گندله برای ورود به زنجیره تولید فولاد انجام می گیرد. کنسانتره سنگ آهن علاوه بر فروش به کارخانه های داخلی مورد صادرات نیز قرار می گیرد. صادرات کنسانتره سنگ آهن از بنادر چابهار، بندرعباس، و همچنین از طریق کشتیرانی خرمشهر به کشورهای مختلفی نظیر چین، عراق و … انجام می گیرد.

خرید کنسانتره سنگ آهن جهت صادرات

صادرات کنسانتره سنگ آهن اغلب در سه عیار حدود 65، 66 و 67 درصد انجام می گیرد. صادرکنندگان جهت تحویل محموله به خریدار خود، قیمت کنسانتره سنگ آهن را با احتساب هزینه های جانبی نظیر هزینه حمل و نقل، هزینه بارگیری و تخلیه و … تحویل FOB و یا CFR اعلام می نمیاند.

هم اکنون کنسانتره موجود در شرکت آهن و فولاد سیمرغ، در سه عیار است. کنسانره سنگ اهن با عیار 65.84 درصد، کنسانتره سنگ آهن با عیار 65.3 درصد و کنسانتره آهن 67 درصد. برگ آنالیز دقیق محصولات را لطفا با هماهنگی مدیر بازرگانی شرکت دریافت نمایید.

در استعلام قیمت روز کنسانتره آهن لطفا جزئیات دقیق خرید خود را اعلام نمایید. جهت برآورد هزینه های جانبی نیاز به مشخص شدن جزئیات دقیق خرید است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما