صادرات سنگ آهن به چين

قیمت صادرات سنگ آهن به چين در انواع دانه بندی شده و کنسانتره تحویل cfr بنادر چین و fob بندرعباس قابل استعلام از این مرکز می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صادرات سنگ آهن به چين بیشترین حجم صادرات سنگ آهن ایران را به خود اختصاص داده است. کشورهای دیگر که می توانیم عراق و ترکیه را از جمله آنها معرفی کنیم نیز از بازارهای هدف سنگ آهن صادراتی ایران هستند. سنگ آهن در انواع دانه بندی شده، گندله و کنسانتره به این کشورها صادرات می شود. قیمت تحویل مرز هر کشور بر اساس تناژ خرید و محل تحویل تعیین می گردد. به عنوان مثال در صادرات سنگ آهن به چین تحویل اغلب cfr یکی از بنادر چین نظیر Qingdao و یا تحویل fob بندرعباس برآورد می شود.

قیمت سنگ آهن در چین

قیمت سنگ آهن در چین در ماه اکتبر و همچنین اوایل نوامبر 2018 روند صعودی داشت. علیرغم محدودیت هایی که برای فولادسازان چینی با هدف کاهش آلاینده های هوا اعمال شده بود، روند صعودی تقاضا از سوی بازار چین با هدف ذخیره انبار زمستانه، سبب افزایش قیمت سنگ آهن در چین شد.

البته اخبار نهایی اعلام شده در خصوص قیمت سنگ آهن cfr چین حاکی از این است که قیمت سنگ آهن در چین اندکی پایین آمده است. این مسئله مورد بررسی واحد تحقیقات بازار جهانی شرکت آهن و فولاد سیمرغ بوده و به همراه قیمت روز سنگ آهن صادراتی تحویل fob بندرعباس اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما