قیمت جهانی گندله سنگ آهن

قیمت جهانی گندله سنگ آهن fob کشورهای صادرکننده گندله، نظیر کشور ایران، برزیل، روسیه و هند به اطلاع مشتری می رسد. در هر بازه زمانی در اعلام قیمت گندله سنگ آهن، علاوه بر عیار محصول، شرایط بازار نیز در نظر گرفته می شود. گاهی اوقات شرایط بازار نوسان کاهشی و گاهی نوسان افزایشی را سبب می شود.

قیمت جهانی گندله سنگ آهن تحویل fob بنادر کشورهای مبداء و صادرکننده که نام تعدادی از آنها را در بالا اشاره کردیم، اعلام می گردد. البته اعلام قیمت cfr بنادر کشور خریدار نظیر چین نیز مورد بررسی قرار می گیرد. اگر دقت نموده باشید فروشنده گندله سنگ آهن، قیمت جهانی گندله سنگ آهن را همراه با محل تحویل اعلام می کند.
کشورهای ایران، برزیل، روسیه و هند در لیست کشورهای صادرکننده گندله آهن قرار دارند. لذا قیمت جهانی گندله سنگ آهن fob این کشورها اعلام می گردد. همچنین از مهمترین خریداران سنگ آهن در بازار های بین المللی می توانیم کشور چین را مورد اشاره قرار دهیم. لذا اعلام قیمت سنگ آهن cfr بنادر چین نیز اغلب در لیست ها توسط فروشنده انجام می گیرد.

قیمت روز گندله سنگ آهن

اگر دقت نموده باشید فروشنده گندله سنگ آهن، در اعلام قیمت جهانی گندله سنگ آهن علاوه بر محل تحویل، با دو تاریخ اعلام می کند. این دو تاریخ نشان دهنده تاریخ اعلام قیمت و تاریخ اعتبار قیمت هستند. این مورد حاکی از احتمال نوسان قیمت گندله آهن در مرور زمان با تغییر شرایط بازار است.

اعلام آنالیز در کنار قیمت گندله سنگ آهن

البته در کنار اعلام قیمت علاوه بر تاریخ و محل تحویل، عدد دیگری نیز تحت عنوان درصد آهن موجود در گندله اعلام می گردد. هرچه درصد Fe total گندله آهن بالاتر باشد به معنی ارزشمندتر بودن آن است. لذا فروشنده ارزش دلاری آن را نیز بالاتر اعلام خواهد نمود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما