شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

قیمت پلت سنگ آهن – iron ore pellet

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایت پلت سنگ آهنقیمت هر تن سنگ آهنپلت سنگ آهنقیمت روز سنگ آهن و کنسانترهقیمت هر تن گندله آهن در سایت پلتقیمت گندله در بورس

قیمت پلت سنگ آهن iron ore pellets یا همان گندله سنگ آهن را ما بر اساس شاخص های جهانی در قراردادها اعلام می کنیم. در حقیقت در قرارداد خرید و فروش گندله آهن و سنگ یا کنسانتره٬ نرخ قیمت ثابت تعیین نمی شود بلکه معامله مطابق با قیمت شاخص انحام  می گیرد.

سایت پلت سنگ آهن

دو شاخص جهانی برای قیمت پلت سنگ آهن و کنسانتره در جهان اعتبار بالایی دارند و اغلب معیار معاملات قرار می گیرند.  در حقیقت در خرید و فروش این محصولات اغلب به این شاخص ها استناد می شود.

  • سایت پلتس
  • متال بولتن

قیمت روز سنگ آهن در این دو شاخص به صورت مداوم آپدیت شده و فعالین صنعت آهن و فولاد به این شاخص ها استناد می کنند. آخرین مجله منتشر شده که حاوی قیمت های روز و تحلیل بازار سنگ آهن و محصولات معدنی است را در زیر قرار می دهیم. می توانید مطالعه نمایید.

گزارش هفتگی پلتس – SD_2019.07.12

متال بولتن – mbdaily 2019.07.12

قیمت هر تن سنگ آهن

قیمت هر تن سنگ آهن بر اساس آنالیز محصول تعیین و طبق آخرین بازرسی که پس از تولید و حین تحوبل به خریدار انجام می گیرد٬ تنظیم می شود. تنظیم قیمت سنگ آهن برای هر سه نوع سنگ آهن دانه بندی شده٬ گندله سنگ آهن و کنسانتره سنگ آهن٬ با اعمال پنالتی و پاداش در صورت وجود تفاوت در آنالیز نهایی محصول با مقادیر توافق شده در ابتدای معامله٬ انجام می گیرد. این موضوع نه تنها در قراردادها ذکر می شود حتی در شاخص پلتس نیز این جزئیات به وضوح اعلام می گردد. نمونه آن را در زیر مشاهده می نمایید. همچنین نمونه پیش قرارداد فروش سنگ آهن مجتمع آهن و فولاد سیمرغ را نیز مز توانید از لینک زیر دانلود و شیوه تنظیم قیمت در آن را بررسی نمایید.

Iron Ore draft Fe

پلت سنگ آهن

قیمت پلت سنگ آهن و کنسانتره نیز به روز طبق شاخص تعیین می شود. به عنوان مثال در قراردادها قیمت یک عدد نیست بلکه شاخصی است که برای تاریخ مشخص شده به عنوان مثال زمان بارگیری در بندر مبدا یا تخلیه بار در پورت مقصد٬ به آن استناد می شود.

قیمت روز سنگ آهن و کنسانتره

بررسی قیمت روز سنگ آهن و کنسانتره در بازار جهانی حکایت از تداوم رشد قیمت ها از ابتدای سال میلادی 2019 دارد. که به دلیل کاهش قابل توجه عرضه این محصولات علیرغم رشد تقاضا به دلیل افزایش میزان مصرف با رسیدن فصول گرم سال یعنی بهار و تابستان، اتفاق افتاده است. مهمترین دلیل کاهش عرضه سنگ آهن همانطور که در مقالات قبل اشاره کردیم، بروز حادثه شکستن سد باطله معادن شرکت واله برزیل همزمان طوفان ورونیکا که میزان عرضه سنگ آهن سرمت های ریوتینتو و BHP را تحت تاثیر قرار داد در کنار آغاز تعمیرات برخی از معادن و مجتمع های صنعتی بزرگ از جمله در روسیه و … بوده است.

هم اکنون که ژولای ۲۰۱۹ قرار داریم٬ شاخص قیمت سنگ در بورس دالیان همچنین در شاخص های متال بولتن و پلتس رقم بیش از ۱۲۰ دلار نشان می دهد.

قیمت هر تن گندله آهن در سایت پلت

قیمت هر تن گندله آهن در سایت پلت در 5 ژولای 2019 برابر 147 دلار اعلام شده است. نرخ قیمت سنگ آهن عیار 62 درصد نیز برابر 119.37 دلار بر تن تحویل cfr بنادر اصلی چین می باشد.

قیمت گندله در بورس

قیمت گندله آهن برابر 21 درصد قیمت شمش فولاد خوزستان است. قیمت شمش بلوم در بورس برای تاریخ امروز 22 تیر ماه برابر با 31479 ریال اعلام شده است.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید