فروش گندله آهن – نرخ روز

معیار تعیین قیمت خرید و فروش گندله آهن علاوه بر آنالیز گندله و مشخصات آن، شرایط بازار نیز می باشد. کاهش عرضه به هر دلیل در بازار درحالیکه تقاضا برای آن بالاست، سبب نوسان صعودی نرخ روز گندله آهن خواهد شد. در این مقاله ابتدا اشاره ای کوتاه به آخرین شرایط بازار داشته و سپس مهمترین معیارها در تعیین قیمت هر تن گندله آهن را بررسی خواهیم نمود.

بازار سنگ آهن

کاهش -80 میلیون تنی صادرات سنگ آهن جهان طی 3 ماه نخست 2019 در شرایطی که تقاضای بازار بالاست، سبب نوسان مثبت قیمت ها در ازار سنگ آهن شده است. با کاهش این مقدار عرضه که برابر حدود -7% است، کمترین میزان سطح موجودی انبارهاعرضه را طی 5 سال اخیر ( از سال 2014) شاهد هستیم. این کاهش در پی کاهش صادرات سه شرکت بزرگ صادرکننده سنگ آهن یعنی شرکت واله برزیل، شرکت ریوتینتو و bhp رخ داده است. استرالیا طی این سه ماه کاهش -6% صادرات سنگ آهن را داشته و برزیل در حدود -9% کاهش صادرات طی این سه ماه داشته است. البته اخیرا افزایش تقاضای خرید گندله آهن از سوی فولادسازان چین با هدف ذخیره سازی قبل از تعطیلات فستیوال 5-7 آوریل، افزایش قیمت ها را تشدید کرده است.

قیمت کنسانتره و گندله آهن

مهمترین پارامترهای در تعیین قیمت هر تن گندله آهن، آنالیز آن است که نشان دهنده خلوص آهن محصول، درصد عناصر مضر و ناخالصی ها از جمله فسفر، گوگرد، آلومینا و سیلیس، همچنین مشخصات فیزیکی گندله نظیر سایز بندی دانه های گندله آهن می باشد. البته همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، برای کیفیت مشخصی از محصول ممکن است در طول هر سال قیمت فروش گندله آهن نوسان کند. که دلیل آن تغییر شرایط بازار سنگ آهن می باشد. قیمت هر تن کنسانتره آهن نیز بر اساس کیفیت و مشخصات محصول بعلاوه ی شرایط روز بازار تعیین می گردد. آنالیز گندله آهن و کنسانتره آهن موجود شرکت آهن و فولاد سیمرغ را در ادامه مقاله قرار می دهیم.

نرخ روز گندله آهن

آخرین قیمت اعلام شده برای این دو محصول با توجه به شرایط رو به صعود قیمت ها، در بالاترین سطح خود طی 6 هفته اخیر قرار دارد. نرخ روز گندله آهن 65 درصد 126.27 دلار تحویل cfr چینگدائو چین اعلام شده است. نوسانات و تغییر شرایط اخیر بازار جهانی بر روی قیمت هر تن گندله آهن صادراتی ایران نیز تاثیر گذاشته و نوسان مثبت هفتگی را بر قیمت سنگ آهن، قیمت کنسانتره آهن و قیمت هر تن گندله آهن تحویل fob بندرعباس برای این هفته (دومین هفته فروردین 1397) شاهد هستیم. جهت اطلاع از قیمت روز لطفا به صفحه “قیمت روز سنگ آهن” بروید.

خرید گندله آهن

بررسی آنالیز گندله آهن قبل از اقدام به خرید گندله آهن قطعا الزامی است.

جدول قیمت جهانی گندله آهن و سنگ مگنتیت - بورس دالیان چین 2019

آنالیز گندله شرکت آهن و فولاد سیمرغ را می توانید در زیر بررسی کنید. آنالیز کنسانتره آهن موجودمان نیز در زیر قرار داده شده است.


خرید کنسانتره سنگ آهن برای چین با کد آیسیک 1310412309

آنالیز کنسانتره آهن 67 درصد – شرکت آهن و فولاد سیمرغ. دو کیفیت دیگر کنسانتره با خلوص 68.48 درصد آهن و 64.83 درصد آهن نیز موجود و آماده تحویل درب کارخانه یا fob بندرعباس می باشد.


توجه نمایید که قیمت نهایی فروش گندله آهن یا کنسانتره بر اساس شرایط خرید هر مشتری تعیین می شود. قیمت اعلام شده در صفحه قیمتهای روز، معیار اولیه است. جهت تعیین قیمت نهایی با توجه به شرایط خریدتان می توانید با واحد فروش شرکت و یا به طور مستقیم با مدیر بازرگانی شرکت در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما