لیست موجودی های روز:

No data

سنگ آهن مرکزی ایران بافق

آنچه در این مقاله می خوانید...

سنگ آهن چغارت بافق
سنگ آهن مرکزی ایران بافق

سنگ آهن مرکزی ایران بافق در انواع سنگ آهن عیار بالا و البته کم عیار با درصد فسفر بالا استخراج می شود. سنگ آهن عیار بالا به طور مسقیم بدون کانه آرایی به کارخانه های تولیدی نظیر ذوب آهن اصفهان ارسال می شود و سنگ آهن با عیار کم تحت فرآیند کانه آرایی در واحد های کنسانتره سازی قرار می گیرد.

کارخانه سنگ آهن مرکزی ایران بافق در فرآوری و تولید محصولات خود، تامین سنگ آهن مورد نیازش را از معدن چغارت بافق انجام می دهد. البته کارخانه سنگ آهن مرکزی ایران بافق طی بررسی و اکتشاف معادن در منطقه بافق به اکتشاف معدن چادرملو رسیدند که پس از مجهز نمودن معدن آن را جدا نموده و و با ایجاد شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، آن را به این شرک واچذار نمودند.

سنگ آهن چغارت بافق

هم اکنون کارخانه سنگ آهن مرکزی ایران بافق سنگ آهن مورد نیاز خود را از آنومالی های آهن دار چغارت تامین می نماید. معدن سنگ آهن چغارت همانگونه که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، هم دارای سنگ آهن پرعیار با درصد فسفر کم است که پس از خردایش بدون نیاز به کانه آرایی قابلیت استفاده در واحد های ذوب و فولادسازی نظیر ذوب آهن اصفهان را دارد و هم دارای سنگ آهن با عیار پایین است. سنگ آهن چغارت با عیار پایین بعد از خردایش به بخش کانه آرایی و کنسانره سازی با هدف افزایش عیار سنگ آهن منقل می شود. در حقیقت طبق اظهار خود این کارخانه ” کارخانه سنگ آهن مرکزی ایران بافق”، خوشبختانه نیمی از سنگ آهن چغارت از نوع پرعیار است.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید