لیست موجودی های روز:

No data

قیمت سنگ آهن در بندر چین

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت سنگ آهن fob
قیمت سنگ آهن در بندر چین

قیمت سنگ آهن در بندر چین بر اساس میزان موجودی سنگ آهن در بنادر و البته حجم تقاضای موجود از سوی خریداران نوسان کاهشی یا افزایشی را تجربه می کند. براین اساس کشور صادرکننده سنگ آهن، قیمت روز سنگ آهن cfr را تعیین و ارائه می نماید.

قیمت سنگ آهن در بندر چین تحت تاثیر چندین پارامتر و شرایط قرار دارد.

  • میزان تقاضا از سوی فولادسازان چینی که خود متاثر از چند موضوع است. موضوع یک که مربوط به میزان تقاضای خرید محصولات فولادی از سوی بازار نهایی است. موضوع دوم مربوط به قوانین محدود کننده تولید می شود که با هدف کنترل آلاینده های هوایی، فولادسازان را در تولید با محدودیت روبروی می کند.
  • موجودی سنگ آهن در بنادر چین: کاهش موجودی در بنادر چین می تواند یک نیرو محرکه برای سرمایه گذاران جهت اقدام به خرید و تحریک بازار باشد.
  • سود مارجین فولادسازان چینی: گاهی اوقات عدم کنترل بر میزان تولید و عرضه محصولات فولادی در بازار، عادل بازار را به هم می زند. در این شرایط چنانچه قیمت فولاد در چین کاهش پیدا کند تاثیر آن به مرور زمان بر سود مارجین فولادسازان خواهد رسید. لذا در پی آن قیمت روز سنگ آهن را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

لذا قیمت روز سنگ آهن در بندر امروز ممکن است با قیمت روز گذشته تفاوت داشته باشد. به عبارتی احتمال نوسان قیمت سنگ آهن در بندر چین بالاست.

قیمت سنگ آهن fob

تغییر شرایط بازار سنگ آهن در چین با توجه به اینکه این کشور از مهمترین خریدارن سنگ آهن در جهان است، بر قیمت جهانی سنگ آهن و لذا قیمت سنگ آهن fob در بنادر کشورهای صادرکننده تاثیر می گذارد. از جمله کشورهای صادرکننده سنگ آهن می توانیم استرالیا، ایران، هند و مالزی را نام ببریم. استرالیا از مهمترین صادرکنندگان سنگ آهن به چین است. تغییر میزان صادرات سنگ آهن از استرالیا به چین نیز می تواند شرایط بازار چین را تحت تاثیر قرار دهد. چنانچه در ماه های پایانی سال میلادی 2018 شاهد این موضوع بودیم. کاهش صادرات سنگ آهن از استرالیا به چین از عوامل محرک بازار سنگ آهن در چین بود.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید