آخرین اخبار قیمت جهانی سنگ آهن مگنتیت امروز

آخرین اخبار قیمت جهانی سنگ آهن امروز با تحلیل بازار بر اساس اتفاقات اخیر در صنعت فولاد را، در این مقاله مطالعه می نمایید. قیمت جهانی سنگ آهن مگنتیت عیار 58% برای تاریخ یک مارس 67.97 دلار با رشد 12.1% طی هفته گذشته، اعلام شده است. قیمت روز گندله سنگ آهن و قیمت کنسانتره آهن را نیز می توانید در انتهای مقاله مشاهده نمایید.

همانطور که در مقاله قبل ” قیمت جهانی سنگ آهن مگنتیت 2019” اشاره کردیم روند افزایش قیمت محصولات خام همچنین نهایی صنعت فولاد را در ماه فوریه 2019 شاهد بودیم. این مقاله دنباله مقاله قبل و در تکمیل ارائه آخرین اخبار قیمت جهانی سنگ آهن امروز تدوین و نگارش می شود.

تحلیل قیمت جهانی سنگ آهن

قیمت سنگ آهن در چین یک بازار آرام اصلاح را در حال پشت سر گذاشتن بعد از اتفاقات ماه های اخیر می باشد. کاهش قیمت سنگ آهن در چین را در حدود -%0.3 برای تاریخ 27 فوریه شاهد بودیم. اگرچه تجار در برابر افت قیمتها مقاومت می کنند. یک مثال از آخرین  معاملات می تواند این موضوع را تصدیق کند. کشتی صد هزار تنی سنگ آهن با عیار 62% که متعلق به معدن پیلبرا ست  برای دو ماه آینده یعنی مارس و آوریل 2019 با پرمیوم به ترتیب +1.65$ و +1.9$ معامله شده است. این موضوع حاکی از کمبود عرضه سنگ آهن در بازار برای ماه های اخیر است در حالیکه تولید فولاد چین در مسیر رشد قرار دارد.

آخرین تحولات بازار سنگ آهن

آنچه اخیرا شاهد بودیم کاهش رتبه اعتباری شرکت واله برزیل به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان سنگ آهن در جهان از BAA3 به BA1 در لیست موسسه اعتبارسنجی مودی، می باشد. همزمان طرح ایمنی و محدود شدن استفاده سد باطله در برزیل جهت تصویب نهایی در کمیسیون معدن به صحن علنی رفته است.

گزارش انجمن جهانی فولاد

آخرین گزارش انجمن جهانی فولاد نیز که مربوط به عملکرد تولید کشورهای جهانی در زمینه تولید فولاد در ژانویه 2019 است، اخیرا ارائه شده است. خلاصه ای از این گزارش به همراه روند رو به رشد تولید آهن اسفنجی در ایران را لطفا در مقاله زیر مطالعه نمایید.

مقاله: قیمت آهن اسفنجی ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما