لیست موجودی های روز:

No data

فروش سنگ آهن صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کنترل مناسب فروش سنگ آهن صادراتی در بازارهای جهانی
فروش سنگ آهن صادراتی

در فروش سنگ آهن صادراتی و میزان عرضه آن در بازارهای جهانی، علاوه بر اینکه نیاز داخلی باید در نظر گرفته شود تا فولادسازان داخلی با مشکل مواجه نشوند، در عین حال باید با مدیریت صحیح عرضه از آسیب بازارهای صادراتی به دست آمده، جلوگیری شود.

فروش سنگ آهن صادراتی و محصولات فولادی در پنج سال اخیر با روی کار آمدن دولت یازدهم و آزادسازی صادرات سنگ آهن و محصولات فولادی، رشد چشمگیری داشته و به اظهار رئیس هیئت مدیره ایمیدرو رشد بیش از 22 درصدی را تجربه کرده است.

کنترل مناسب فروش سنگ آهن صادراتی در بازارهای جهانی

سنگ آهن نیاز اولیه واحد های فولادسازی داخلی است. توجه به نیاز واحد های تولیدی داخلی یک الزام در راستای حمایت از تولید و اشتغال است.

در عین حال صادرات مهمترین منبع ارز آوری برای یک کشور است. ایجاد بازارهای صادراتی و حفظ آنها باوجود رقبای بسیار در بازار، امری دشوار است. خشوبختانه ایران در فروش سنگ آهن صادراتی موفقیت داشته و هم اکنون یکی از صادرکنندگان این محصول در خاورمیانه است. بنابرایننیاز است در کنار توجه به تولید داخل، با مدیریت صحیح بر عرضه در کنار توجه به نیاز فولادسازان داخلی و تا مین نیاز آنها، به موضوع صادرات توجه نموده و بازارهای صادراتی به دس آمده برای محصولات آهن و مقاطع فولادی را از دست ندهیم.

شرک بازرگانی آهن و فولاد سیمرغ آماده فروش و عرضه انواع محصولات آهن و مقاطع فولادی در بازار داخلی و همچنین عرضه fob بندر عباس جهت صادرات، می باشد.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!