لیست موجودی های روز:

No data

قیمت خرید پوسته اکسید آهن برای ذوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید پوسته اکسید آهن برای شارژ کورهفروش پوسته شمش
قیمت خرید پوسته اکسید آهن

قیمت خرید پوسته اکسید آهن به نسبت ضایعات آهن و یا سنگ آهن پایین تر است. این موضوع سب استقبال کارخانه های فولادسازی جهت اسفاده از این محصول و بازگردانی به خط فولادسازی از طریق مرحله ذوب شده است.

قیمت خرید پوسته اکسید آهن بر اساس آنالیز آن که یعنی درصد آهن توتال موجود در محصول، درصد ناخالصی ها همچنین ترکیب عناصر آلیاژی موجود در پوسته اکسید آهن، تعیین می گردد. در مجموع در اغلب موارد عیار پوسته اکسید آهن در حدود 70 الی 75 درصد می باشد. قیمت خرید پوسته اکسید آهن نیز همواره جدا از نوسان کوچکی که به دلیل تفاوت آنالیز محموله های مختلف وجود دارد، کمتر از سنگ آهن و آهن قراضه است.

خرید پوسته اکسید آهن برای شارژ کوره

عیار 70-75 درصد آهن در پوسته اکسید، آن را مناسب برای استفاده در فرآیند ذوب در کوره بلند و کنورتور کرده است. خوشبختانه استفاده از این محصول در فرآیند ذوب بین کارخانه ها متداول شده و توسعه پیدا کرده است. هم اکنون خرید پوسته اکسید آهن و استفاده از آن در واحد ذوب توسط چندین کارخانه که دارای محصولات فولادی به نام و صاحب امتیاز نیز هستند از قبیل فولاد مبارکه اصفهان، انجام می گیرد.

کارخانه ها از طریق جایگزینی این محصول با درصدی از آهن قراضه و یا سنگ آهن در شارژ کوره ها، می توانند صرفه جویی خوبی در هزینه های اولیه کارخانه داشته باشند. پوسته اکسید آهن ماده ضایعاتی و پرتی بسیاری از کارخانجات ریخته گری، واحدهای اصلاح تختال و نورد می باشد. صرفه جویی در هزینه ها حین استفاده از این محصول، از دو طریق اول کاهش خرید آهن قراضه و سنگ آهن و دوم بازگشت درصدی از ضایعات خط تولید به طور مجدد به خط تولید، انجام می گیرد.

فروش پوسته شمش

فروش پوسته شمش همان پوسته اکسید آهن در ظرفیت ماهانه بیست هزار تن توسط شرکت اهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. این محصول هم قابلیت استفاده در واحدهای مجهز به کوره بلند و کنورتور را دارد و هم میتواند در کوره های قوس الکتریکی استفاده شود. در کوره های القایی چنانچه تاکنون از این محصول استفاده نکرده اید توصیه می کنیم ظرفیت محدودتری از محصول را خریداری نموده و پس از بررسی و تایید بخش تحقیق و توسعه کارخانه خود و بخش کنترل کیفیت، اقدام به ثبت سفارش نمایید. ظرفیت آماده بارگیری هم اکنون شش هزار تن است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از مسیرهای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید