قیمت ضایعات آهن کیلویی چند

پاسخ به سوال ضایعات آهن کیلویی چند نیازمند توجه به دسته بندی های مختلف ضایعات فولاد و مشخص کردن نوع درخواستی می باشد. نوع و کیفیت ضایعات آهن بر راندمان ذوب و تولید تاثیر می گذارد بنابراین انواع آهن قراضه قطعا باید از نظر قیمت تفاوت داشته باشند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پاسخ سوال قیمت آهن قراضه کیلویی چند است؟ را زمانی می توانیم اعلام نماییم که درخواست و نیاز مشتری را با جزئیات بدانیم. همانطور که می دانید آهن آلات قراضه دارای دسته بندی های مختلفی هستند. این دسته بندی بر اساس چگالی یعنی وزن مخصول آن، یکنواختی آن از نظر سایز، تمیز بودن آن و … انجام می گیرد. به عنوان مثال آهن قراضه سوپر ویژه و ویژه در بالاترین کیفیت نسبت به انواع آهن آلات قراضه قرار دارد. آهن قراضه سوپر ویژه شامل انواع آهن آلا ساختمانی نظیر سر تیرآهن، سر نبشی و … است که دارای سایز نسبتا برش یافته و کوچک و البته یکنواختی در سایز و چگالی می باشد. آهن قراضه سوپر ویژه در دسته بندی آهن آلات قراضه از نظر دانسیته در ردیف آهن قراضه سنگین 1 قرار می گیرد.

قیمت آهن قراضه سنگین

چنانچه ضایعات آهن مورد استفاده در کوره یکنواختی از نظر سایز و دانسیته نداشته باشند، یا تمیز نباشند، در این صورت ذوب یکنواختی نخواهیم داشت. این موضوع راندمان کار و میزان پرتی خط تولید را افزایش می دهد. این موضوع باعث می شود بین ارزش و قیمت ضایعات آهن تفاوت قائل شویم. پس در جستجو پاسخ سوال قیمت ضایعات آهن کیلویی چند باید جزئیات خریدمان را به فروشنده اعلام نماییم تا پاسخی دقیق دریافت کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما