خرید اشک برش آهن یا خاک برش

خرید اشک برش آهن یا خاک برش که در حین برش آهن آلات و ورق ایجاد می شود، با قیمت متفاوت بر اساس عیار آهن اشک برش فولاد توسط کارخانه ها انجام می گیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید اشک برش آهن یا خاک برش آهن که در طول فرآیند برش انواع مقاطع فولادی نظیر ورق به وجود می آید، جهت به کارگیری آن در صنع و جلوگیری از اتلاف انجام می گیرد. کاربرد دقیق این محصول در مقالات آتی مورد اشاره قرار خواهد گرفت.

در خرید اشک برش آهن یا خاک برش اگر توجه کنید مشاهده خواهید کرد که انالیز این محصولا عیار خوبی از آهن را نشان می دهد. چراکه این محصولات در حین فبرش فرآورده های نهایی نظیر ورق یا تیرآهن و ? به وجود می آید.

اشک ذوب فولاد

البته شاید در اصطلاح بین فعالین این حوزه عبارت اشک ذوب فولاد را نیز شنیده باشید. اشک ذوب فولاد قطرات پراکنده شده ذوب در حین فرآیند ذوب است که بخصوص در کوره های القایی در حین نزدیک شدن الکترودها و انجام فرآیند ذوب ایجاد می شود. این محصول نیز اغلب دور ریز نبوده و مورد استفاده قرار می گیرد.

اشک ذوب فولاد با عیار حدود 89 درصد با تناژ تامین 20 تن هر دو روز یک بار آماده فروش وسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ است. موجودی جهت خرید اشک برش آهن و یا خاک برش نیز به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما