فروش شلاکه و خرسک آهن فولاد مبارکه

فروش شلاکه و خرسک فولاد مبارکه اصفهان در تناژ صد تن هفتگی با عیار بیش از 97.6 درصد آهن برای شلاکه آهن، از تاریخ 26 دی ماه 1397 توسط شرکت بازرگانی آهن و فولاد سیمرغ شروع شده است. این فروش به صورت مداوم از تاریخ یاد شده می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شلاکه و خرسک به دلیل درصد آهن و در حقیقت میزان خلوص بالا، اغلب با قیمتی بالاتر از دیگر ضایعات بخش ذوی و ریخته گری نظیر پوسته اکسید آهن و ?، به فروش می رسد. عیار و درصد خلوص آهن موجود در شلاکه اغلب بیش از 90 درصد است. آنالیز شلاکه موجود شرکت آهن و فولاد سیمرغ درصد خلوص در حدود 97.6 درصد را نشان داده است. این درحالیست که برای محصولاتی نظیر پوسته شمش یا همان پوسته اکسید آهن، عیار آهن در محصول در محدوده 73 الی 74 درصد می باشد.

خرید شلاکه آهن

خرید شلاکه آهن در دو کیفیت بال میل شده و تمیز نشده انجام می شود. شلاکه آهن بال میل شده تمیز است. اگرچه به دلیل تمیزکاری و فرآیند ثانویه ای که بر روی آن انجام شده بالتبع دارای قیمت اندکی بالاتر است، ولی در اکثر موارد گزینه انتخابی خریدار شلاکه آهن می باشد. قیمت شلاکه آهن بر اساس مشخصاتی که دو مورد آن را تا این بخش از مقاله اعلام کردیم، یعنی درصد خلوص آهن در شلاکه و بال میل شدن شلاکه آهن، تعیین می کنیم.

قیمت روز شلاکه

البته متاثر از بازار صنعت فولاد، احتمال نوسان در قیمت شلاکه همانند دیگر محصولا میانی و بالادستی فولاد وجود دارد. گاهی نوسان کاهشی و گاهی افزایشی است. لذا در استعلام قیمت و خرید شلاکه آهن، لطفا به تاریخ اعتباری که بر برگه ی پیشنهاد رسمی یا پیش فاکتور شرکت درج می شود، دقت نمایید.

هم اکنون (27 دی 1397) قیمت روز شلاکه آهن در محدوده 850 الی 1500 تومان بسته به کیفیت و عیار شلاکه قرار دارد.

جهت دریافت قیمت دقیق و آنالیز محموله های شلاکه آهن موجود لطفا از طریق مسیرهای ارتباطی زیر با بخش فروش شرکت تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما