خریدار ضایعات آهن با تناژ بالا – ضایعات ویژه

خریدار ضایعات آهن با تناژ بالا در انواع ضایعات ویژه، سوپر ویژه و درجه یک جهت استفاده در واحد ذوب در کوره های القایی و قوس همراه با محصول آهن اسفنجی هستیم.

خرید ضایعات آهن تناژ بالا

همانطور که می دانیم مهمترین محصول مصرفی واحدهای ذوب، آهن قراضه است. در حقیقت ضایعات آهن خوراک اصلی کوره های قوس الکتریکی و القایی است. که البته در چندین رده کیفیتی دسته بندی می شوند. هر واحد فولادسازی بنابه فرآیند تولید و ظرفیت اش اقدام به خرید کیفی مشخصی می کند. به عنوان مثال کارگاه های کوچک مجهز به کوره القایی به دنبال قراضه ویژه هسند. البته این موضوع کلیت ندارد، یعنی ممکن است هر کارخانه با توجه به بخش کنترل کیفیت و واحد توسعه و تحقیق خود نوع دیگری از قراضه را برای خوراک کوره اش استفاده کند.

فروش آهن قراضه ویژه

فروش
انواع سر تیرآهن، تکه نبشی، کناره ورق ها (ورق هایی که ضخیم هستند) و از جمله این
موارد در ردیف فروش آهن قراضه ویژه قرار می گیرند. راندمان ذوب آهن قراضه ویژه و
سوپر ویژ] بدلیل یکنواختی بالا از نظر سایز و ترکیب شیمیایی در محصول، بالاتر است
لذا بسیاری از مواقع فولادسازی ها علیرغم قیمت بالاتر، خرید آن را ترجیح می دهند.

فروش کشتی ضایعاتی باری

ده فروند کشتی باری اندازه مختلف برش نخورده کیلویی 1300 تومان و بصورت برش خورده تکه تکه شده کف کامیون و باسکول شده با نرخ 2350 تومان توسط شرکت آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. گالری تصاویر محصوله را می توانید در زیر مشاهده کنید.

مزایده فروش ضایعات آهن

البته نکته اکه
اغلب در فروش ضایعات آهن تناژ بالا وجود دارد، فروش مزایده ای آن توسط تامین و
عرضه کننده است. شرکت های تامین کننده، اغلب دپو حجم بالای محصولات خود را بصورت
مزایده ای در اختیار کارخانه های فولادسازی قرار می دهند. اطلاعیه های مزایده شرکت
آهن و فولاد سیمرغ اغلب در سایت و کانال رسمی شرکت اطلاع رسانی می شود.

لینک سایت و کانال:

www.ironmetal.ir

@iron_metals

ضایعات آهن قیمت

قطعا آنچه برای
خریدار ضایعات آهن تناژ بالا در وهله اول اهمیت دارد، نوع بار است ولی در گام دوم،
قیمت ضایعات آهن اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

جهت همکاری و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق
راه های ارتباطی درج شده در زیر با واحد بازرگانی شرکت آن و فولاد سیمرغ تماس
بگیرید.

قیمت ضایعات آهن نسبت به کاربرد هایش بسیار ناچیز است ولی باز هم ارزش پولی اش از زباله های دیگر بیشتر است

در سال های اخیر قیمت آهن های قراضه در بازار های جهانی اهمیت زیادی داشته است. جدا کردن ضایعات آهنی و فلزی از غیر فلزی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و در کسب درآمد و رونق اقتصادی نقش به سزایی دارد. 

قیمت ضایعات آهن برای کارخانه ها در ایران  به ویژگی هایی از قبیل کیفیت، میزان ناخالصی و هزینه حمل و نقل بستگی دارد هر کارخانه بعد از سنجیدن ویژگی های مورد نظر میزان ضایعاتی که نیاز دارد را مشخص می کند و به معامله می پردازد. 

با تهیه ضایعات در تناژ بالا می توایند اطمینان داشته باشید محصول خریداری شده در یک قیمت و یک کیفیت برابر به دستتان خواهد رسید. در صورتی که در سایر روش ها چنین امکانی وجود ندارد.

خریدار ضایعات آهن با تناژ بالا - ضایعات ویژه

معرفی انواع ضایعات آهن

معرفی انواع ضایعات آهن انواع ضایعات آهن برای محیط زیست ضرر دارد. شاید برخی از انسان ها هنوز

تفاوت ضایعات و زائدات را ندانند ضایعات موادی هستند که هنگام تولید ویژگی هایشان مطابق استانداردها نیست و کنار گذاشته می شوند و زائدات هم پسماند مواد تولید شده است. 

در معرفی انواع ضایعات آهن، قراضه داخلی و خارجی هم وجود دارد ضایعات داخلی هنگام فولاد سازی تولید و خارجی هم، خارج از مرحله تولید حاصل می شود. 

ضایعات آهن را می‌توان به صورت فلزی و غیر فلزی دسته بندی کرد ضایعات فلزی ضایعاتی است که از آهن ایجاد شده و غیر فلزی از مشتقات آهن تولید می‌شود. 

انواع ضایعات آهن را می‌توان به دفعات زیاد فرآوری کرد و صنعت فولاد بیشترین استفاده از ضایعات آهنی را به خود اختصاص داده است. 

برخی از انواع ضایعات آهن مفید و برخی غیر مفید هستند آهن قراضه های مفید قابلیت  بازیافت دوباره را دارند و ضایعات غیر مفید دیگر دوباره مواد آن بازیافت نمی‌شود و سودی ندارد. 

انواع قراضه ها در بسیاری از هنرها و ساخت و ساز ها استفاده می‌شود و بسیاری از ایرانیان هنر خود را با این ضایعات آهنی کامل می کنند. 

ضایعات آهن شامل ضایعات درجه یک، درجه دو، درجه سه، ویژه، سوپر ویژه و… می‌شود. 

همان طور که اشاره شد ضایعات در کیفیت های مختلفی عرضه می شود. به همین دلیل مشتریان می توانند بسته به نوع نیازی که دارند مناسب ترین گزینه از این ضایعات را سفارش دهند.

مهمترین کاربرد های ضایعات آهن

مهمترین کاربرد های ضایعات آهن ما انسان ها روزانه مواد شیمیایی و زباله های زیادی را دور می اندازیم این 

زباله ها و مواد دور ریختنی به خصوص زباله ها و ضایعات حاصل از فلزات وآهن آلات باعث وارد کردن آسیب زیادی به محیط زیست می‌شود هنگامی که یک زباله فلزی یا آهنی را به داخل سطل زباله یا محیط اطراف می اندازیم این شیء بالاخره در زمین و محیط دفع می‌ شود ولی آسیب جدی به محیط زیست وارد می‌کند امروزه با راهکارهای گسترده ای قصد نجات محیط را دارند به همین خاطر شرکت های بازیافت این زباله ها را از مردم تحویل می‌گیرد و با از بین بردن تمام مواد شیمیایی و مضر و ذوب کردن آنها را به تولید کنندگانی که قصد دارند دوباره آهن تولید کنند تحویل می دهند. 

بسیاری از هنرمندان ایرانی با استفاده از انواع ضایعات آهن کارهای هنری زیادی درست می کنند و در مکان های عمومی  مثل پارک ها، مکان های تفریحی آنها را به کار می برند. و برخی از افراد در کار چوب و مبلمان سازی از آنها استفاده می کنند

کاربرد ضایعات آهن  در تولید باتری هم نقش دارد تولیدکنندگان بخاطر قیمت ارزان و به صرفه ی ضایعات آهن از آنها در تولیدات خود استفاده می‌کنند. 

مهمترین کاربرد ضایعات آهن نجات محیط زیست و زمین است این ضایعات با ذوب شدن از انواع آلودگی ها مثل آلودگی هوا و غیره جلوگیری می کند. هر تن فولادی که از آهن قراضه به دست می آید در مصرف آهن و زغال سنگ بسیار صرفه جویی می کند. 

ضایعات آهن امروزه در خطوط تولید بسیار استفاده می‌شود و با صادر شدنش به کشورهای دیگر باعث رونق اقتصادی کشور شده است. کشورهای خارجی این ضایعات را به صورت پودر در می آورند و در قطعه سازی بسته بندی می‌شود و به فروش می‌رسد.

این ضایعات آهنی مصرف انرژی را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد و در ساخت و تولید کاغذ نقش بسیار مهمی دارد به بیاینی دیگر از آهن و ضایعاتش بخاطر مقاوم بودنشان برای موادی استفاده می کنند که می خواهند از سختی و مقاومت برخوردار باشد. 

همان طور که متوجه شدید، این ضایعاتی که به نظر بی مصرف می آیند دارای کارایی های مختلفی هستند و از آنها در تولید محصولات مختلفی استفاده می شود.

قیمت یک کیلو آهن قراضه چقدر است؟

قیمت یک کیلو آهن قراضه چقدر است؟ ضایعات آهن که همان مواد بازیافتی است ودر تمام صنعت ها از این مواد 

دور ریختنی  وجود دارد تنها تفاوتش با زباله ارزش پولی آن است که دیگر زباله ها از ارزش پولی برخوردار نیستند. 

قیمت یک کیلو آهن قراضه را بازیافتی ها با اطلاع از بخشی  مخصوص می دانند و مشغول جمع آوری ضایعات آهن می‌شوند و بعد از جمع کردن ضایعات فلزی یا آهن آلات آنها را به شرکت های بازیافت زباله آهن آلات تحویل می دهند. 

و این شرکت های بازیافتی بعد از ذوب کردن این ضایعات آنها را به قیمتی یکسان در سراسر ایران به تولید کنندگان به فروش می رسانند.

برخی از این شرکت ها این ضایعات آهن را به کشورهای خارجی صادر می کنند. 

باید توجه کنیم که قیمت آهن قراضه یا هر ضایعات دیگری بر اساس واحد کیلو تعیین می شود. 

برای اینکه بتوانید قیمت دقیق این محصولات را به دست آورید، می توانید از طریق مراکز معتبر ارائه دهنده ضایعات اقدام کنید چرا که این مراکز همواره قیمت دقیق و درستی از ضایعات را در اختیار دارند.

فروشنده ضایعات آهن در تناژ بالا

فروشنده ضایعات آهن در تناژ بالا فروشنده ضایعات آهن با جمع آوری و بازیافت زباله ها و جدا کردن ضایعات آهنی 

و فلزی آنها را به خریداران و تولید کنندگان عرضه می کند.

فروشنده ضایعات آهن در تناژ بالا قزاضه هایی که به خریداران می فروشد ممکن  است از کالاهای تجاری مثل خودروها یا تجهیزات صنعتی مثل ساختمان ها باشد. 

ضایعات آهن که خریداران از فروشنده  تهیه می کنند نیاز به آماده سازی بیشتری دارد. 

ضایعات آهن علاوه بر اطراف مراکز صنعتی در اطراف محیط زندگی انسان هم یافت می‌شود و بازیافتی ها می‌توانند آنها را جمع آوری کنند. . 

کوره داران برای شارژ کوره های  خود از آهن های قراضه استفاده می کنند

خریداران به روش های زیادی این قراضه های آهن را فرآوری و بازیافت می کنند روش هایی مثل قیچی زدن و استفاده از هوابرش جزء راهکارهای آنهاست. 

فروش  آهن و ضایعات آن نقش مهمی در رونق اقتصاد کشور و مردمش دارد همه مردم می توانند به صورتی از این قراضه های آهنی کسب درآمد کنند و به کار بردن هنرشان با استفاده از آنها خلاقیت خود را به همگان نشان دهند. 

گاهی این ضایعات به خارج از کشور صادر می‌ شود با ارسال به کشورهای خارجی و همسایه توانسته رونق اقتصادی خوبی به زندگی مردم و اقتصاد دولت بدهد و هرچه وضع زندگی مردم یک دولت بهتر باشد آن جامعه پیشرفت بیشتری می کنند. 

این فروشنده به دلیل داشتن سابقه فعالیت طولانی در این زمینه همواره بهترین نوع ضایعات را به مشتریان آن عرضه می کند. اگر قصد تهیه ضایعات را دارید می توایند به صورت مستقیم از طریق همین فروشنده اقدام کنید.

صفر تا صد انواع ضایعات آهن

صفر تا صد انواع ضایعات آهن در این قسمت از مطلب قصد داریم صفر تا صد انواع ضایعات آهن را معرفی کنیم تا اگر تا با داشتن اطلاعات کامل بتوانید بهترین نوع ضایعات مورد نیاز خود را تهیه کنید. ضایعات سوپر ویژه آهن از جمله ضایعاتی هستند که از تیرآهن ها, میلگردها, ناودانی ها و لوله های ضخیم به دست می آید. این محصولات معمولاً کیفیت خود را به طور کامل حفظ کرده اند و می‌ توان از آنها به راحتی در موارد مختلف استفاده کرد.

از طرفی ضایعات ویژه آهن هم نوع دیگری از این محصولات محسوب می‌ شود که معمولاً از ورقه‌ های آهن بدون زنگ زدگی, تیرآهن ها و تسمه های آهنی به دست می آید و این محصولات هم مانند ضایعات سوپرویژه دارای کیفیت بالایی می باشد. دقت داشته باشید که معمولا قیمت این ضایعات تقریباً سالم بالاتر از سایر آن ها می باشد.

ضایعات بسته به کیفیتی که دارند به چهار درجه تقسیم بندی می شوند. ضایعات درجه یک دارای کیفیت قابل قبولی هستند و هر چه این درجات بالاتر می رود از کیفیت ضایعات کاسته می شود. اما این به معنا آن نمی باشد که محصولات غیر قابل استفاده هستند بر عکس می توانید با تهیه آنها با قیمت مناسب تر سود بیشتری به دست آورید.

ضایعات گالوانیزه هم نوعی دیگری از این محصولات محسوب می‌ شود که معمولاً مربوط به ضایعات کانال‌ های کولر و لوله های آب است. این محصولات هم می‌ توانند در بعضی از موارد کارایی های خاص خود را داشته باشد.

ضایعات آلیاژی یکی از ارزان ترین نوع ضایعات محسوب می‌ شوند چرا که معمولاً از آلیاژ هایی مانند مس تهیه می شوند. اگر قصد دارید با کمترین هزینه ممکن ضایعات خریداری کنید ما این گزینه را به شما پیشنهاد می کنیم.

کاربرد ضایعات آهن در صنعت

کاربرد ضایعات آهن در صنعت برخلاف تصور عموم ضایعات بسیار با اهمیت و مهم می باشند و می توان از آنها استفاده های مختلفی داشت ما در ادامه کاربرد ضایعات آهن در صنعت را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا بیشتر با اهمیت این محصولات آشنا شوید.

یکی از مهم ترین کارهایی هایی که این ضایعات دارند این می باشد معمولا از آنها برای تولید محصولات جدید استفاده می شود. با کمک این ضایعات می توان محصولات فلزی جدیدی را تولید کرد که دارای استحکامات لازم باشند.

یکی از محصولاتی که با استفاده از این ضایعات تولید می شود فولاد ضد خش است. همچنین از ضایعات در ساخت ابزار های خانگی مختلف مانند میزها, نیمکت ها و صندلی های تاشو استفاده می شود.

جالب است بدانید که از ضایعات در کارهای هنری هم استفاده می شود به عنوان مثال ضایعات گزینه مناسبی برای ساخت انواع مختلفی از مجسمه های بزرگ و کوچک می باشد.

در موارد دیگر ضایعات حتی دارای کاربردهای صنعتی هم هستند و از آنها در تولید خودرو های متنوع, جاده سازی, پل سازی و یا حتی تولید انواع هواپیما هم استفاده می شود. تمامی موارد ذکر شده تنها قسمتی از کارایی های ضایعات فلزات در بخش‌ های مختلف صنایع می باشد. اگر به کارایی این محصولات علاقه پیدا کرده اید به شما توصیه می کنیم که در این باره بیشتر مطالعه کنید.

عوامل موثر بر قیمت ضایعات آهن

عوامل موثر بر قیمت ضایعات آهن عوامل مختلفی بر قیمت ضایعات تاثیر گذار است در ادامه چند مورد از عوامل موثر بر قیمت ضایعات آهن را مورد بررسی قرار می دهیم. یکی از مهم ترین عواملی که بر قیمت ضایعات تاثیر دارد کیفیت فلز است. هرچه کیفیت فلزی که ارائه می‌ شود بالا تر باشد طبیعی است که قیمت بالاتری هم داشته باشد. همچنین هر چه میزان زنگ زدگی فلز کمتر باشد هم ضایعات با قیمت بالاتری فروش خواهد رفت.

دیگر مواردی که باعث افزایش و یا کاهش قیمت ضایعات می‌ شود جنس فلز مورد نظر است. به عنوان مثال ضایعاتی که مربوط به فلز بتن می باشد بسیار گران تر از ضایعات آلیاژی هستند چرا که بتن فلز گران قیمت تر است در نتیجه طبیعی است که ضایعات آن هم دارای ارزش بالاتری باشد.

ضایعاتی که بهتر نگهداری شده اند و کیفیت آن ها تقریباً حفظ شده است هم می تواند با قیمت بیشتری به فروش برسد. معمولا از آن دسته از ضایعاتی که در فضای روباز قرار داده می شود به مرور زمان کیفیت باقیمانده خود را از دست خواهند داد. در نتیجه طبیعی است که با قیمت بسیار پایین تری به فروش برسند به عنوان مثال آن دسته از ضایعاتی که قسمتی از بدنه آن ها در نتیجه زنگ زدگی پودر شده است به احتمال زیاد با قیمت بسیار پایین خریداری شود.

صادرات ضایعات آهن ایران به ترکیه

صادرات ضایعات آهن ایران به ترکیه صادرات ضایعات آهن ایران به ترکیه در چند سال اخیر بسیار گسترش پیدا کرده است به طوری که در حال حاضر کشور عزیز ما ایران نیمی از ضایعات کشور ترکیه را فراهم می‌ کند. صادرات ضایعات باعث ایجاد رونق بسیار زیادی در این صنعت شده است .

به طور کلی قیمتی که برای ضایعات درجه یک آهن در نظر گرفته می شود نسبت به کیفیتی که دارند بسیار مناسب تر از قیمت فلزات نو و جدید می باشد. از این رو می توانید با تهیه ضایعات مرغوب آهن تا حدود زیادی در هزینه های خرید آهن خود صرفه جویی کنید. با توجه به اینکه قیمت آهن نو در بازار به طور مرتب در حال افزایش است پیش بینی می شود که صادرات ضایعات فلزی در آینده با رونق بیشتری هم روبرو شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما