لیست موجودی های روز:

No data

خریدار آهن قراضه اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش آهن قراضه اصفهان
خریدار آهن قراضه اصفهان

خریدار آهن قراضه اصفهان با توجه به فعال بودن تعداد زیادی از کارخانه های فولادسازی در کشورمان اغلب کارخانه داران داخلی هستند. شهر اصفهان از مهمترین مراکز فولادسازی در ایران است که خود هم مولد آهن آلات قراضه است و هم مصرف کننده آن.

خریدار آهن قراضه اصفهان می داند که باتوجه به فعالیت گشترده این استان در زمینه فولادسازی می تواند در انواع آهن آلات قراضه برگشتی خط تولید و یا ضایعات آهن نظیر شلاکه و خرسک، سرباره، ته پاتیل و یا … را از این استان تامین نماید. بزرگترین واحد های فولادسازی کشورمان که می توانیم به ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه اشاه کنیم در این استان قرار دارند. بنابراین میتوان مطرح کرد که از بزرگترین منابع تولید فولاد و البته ضایعات خط تولید فولاد یعنی آهن قراضه و ضایعات آهن، استان اصفهان است.

فروش آهن قراضه اصفهان

فروش آهن قراضه اصفهان در انواع آهن آلات برگشتی خط نظیر سر شمش نرمال یا میان خطی، کنار ورق ها، ضایعات خط تولید میلگرد، سر تیرآهن، ضایعات خط تولید نبشی و … آماده فروش توسط شرکت بازرگانی آهن و فولاد سیمرغ است.

همچنین ضایعات ذوب نظیر ته پاتیل، خرسک و شلاکه و … نیز آماده فروش است. ضایعات خط نورد نظیر پوسته اکسید نورد در دو مدل احساء شده و اکسیدی نیز اماده فروش است. جهت مذاکره در خصوص سفارش خریدتان می توانید با بخش فروش شرکت از مسیرهای ارتباطی زیر تماس بگیرید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: sales@ironmetal.ir

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!