تهاتر آهن قراضه

تهاتر آهن قراضه با شمش فولادی در برخی از مقاطع سال توسط شرکت بازرگانی آهن و فولاد سیمرغ انجام می گیرد. فروش نقدی و مستقیم آهن آلات قراضه در تمامی ماه های سال انجام می گیرد. آهن آلات قراضه موجود هم اکنون شامل خرسک و شلاکه، پوسته اکسید نورد، اشک برش فولاد، همچنین آهن آلات سنگین 1 و 2 و … است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهاتر آهن قراضه با محصول تولیدی کارخانه برای اغلب فولادسازان یک فرصت ایده آل برای هم خرید آهن قراضه و البته فروش محصولاتشان است. برخی از شرکت های بازرگانی قدرمند در حوزه فولاد که توان تامین محصولا خام آهن و فولاد را دارند، در بازه از سال این امکان را برای تولیدکنندگان مقاطع فولادی فراهم می کنند.

همانطور که میدانید آهن قراضه محصول شارژی اغلب واحدها و کارخانه های فولادسازی است. تهاتر آهن قراضه و یا حتی تهاتر محصولات خام نظیر گندله، یا آهن اسفنجی و همچنین بریکت با مقاطع فولادی نیز انجام می گیرد. البته امکان تهاتر فقط در بازه ای از سال که شرکت بازرگانی آهن و فولاد سیمرغ قصد تهیه محصول درخواستی مشتریان خارجی خود را دارد، انجام می گیرد.

فروش مستقیم آهن قراضه

فروش مستقیم آهن قراضه در تمامی ایام سال انجام می گیرد. آهن آلات قراضه موجود شرکت در حال حاضر شامل شلاکه و خرسک، اشک برش ورق، پوسه اکسیدی، آهن آلا قراضه سنگین 1 و 2 نظیر ضایعات آهن آلات ساختمانی و … همچنین سر تیرآهن و نبشی و … است.

لیست موجودی های دقیق را می توانید با ارتباط با بخش بازرگانی شرکت از راه های ارتبطی زیر دریافت بفرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما