فروش سنگ آهن مگنتیت زنجان

قیمت سنگ آهن مگنتیت

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش سنگ آهن مگنتیت زنجان عیار ۶۱ درصد ریجکت ۶۰ و سنگ دانه بندی پرمیوم ۶۵ درصد ریجکت ۶۴ درصد. فروش سنگ آهن مگنتیت زنجان و همچنین سنگ آهن هماتیت زنجان با توجه به وجود بیش از 30 معدن سنگ آهن در این شهر که تعدادی از آنها به بهره برداری رسیده است، به کارخانه جات داخلی و البته در حوزه صادرا رو به گسترش است.

فروش سنگ آهن مگنتیت زنجان که از معدن سنگ آهن مگنتیت این شهر در فاصله 30 کیلومر زنجان به سمت شهرسان بیجار قرار دارد، رو به رونق با آغاز عملیات استخراج و بهره برداری آن می باشد.

وجود بیش از 30 معدن در زنجان این قابلیت را به این شهر می دهد که یکی از تامین کنندگان سنگ آهن خام و آهن خام خطوط فولادسازی باشد. خوشبختانه سرمایه گذاری داخلی و خارجی در زمینه فرآوری و استخراج سنگ آهن در زنجان شروع به فعالیت نموده است و این موضوع سبب افزایش میزان فروش سنگ آهن زنجان هم در بخش صادرات و هم در بازار داخل شده است.

فروش سنگ آهن مگنیت زنجان و سنگ آهن هماتیت

معادن سنگ آهن زنجان دارای دو کانی مگنیت و هماتیت هستند. این دو کانی از مهمترین انواع کانی آهن است که در فولادسازی و البته صنعت سیمان (سنگ آهن هماتیت مناسب جهت استفاده در صنعت سیمان نیز می باشد) مورد استفاده قرار می گیرند.

سرمایه گذاری در حوزه استتخراج و فرآوری سنگ آهن در زنجان و آغاز به کار واحد های فرآوری می تواند این استان را به یکی از مهمترین قطب های تامین مواد خام آهن تبدیل کند. تامین نیاز کارخانه های داخلی بعلاوه مبادرت به صادرات فرآورده ها می تواند اشتغال زایی را نیز در پی داشته باشد، این مباحث می توانند مهمترین اهداف آغاز سرمایه گذاری در این بخش باشد.

سنگ آهن مگنتیت ۶۰٪ تحویل بندر امام

سنگ آهن مگنتیت با خلوص بالای ۶۰ درصد ریجکت ۶۰ با ظرفیت تحویل ۱۵ هزار تن در ماه آماده فروش و عقد قرارداد می باشد. مجوز صادرات محموله در صورت عرضه صادراتی ارائه می شود.  مقادیر عناصر مزاحم محصول نظیر درصد فسفر و گوگرد بسیار کم است٬ لذا محصول کیفیت استاندارد جهت صادرات را دارد. آنالیز آخرین محموله معدن که sgs خورده را در زیر مشاهده می کنید.

سنگ آهن مگنتیت ۶۰٪ تحویل بندر امام

همانطور که مشاهده  می کنید درصد گوگرد زیرر ۰.۱۱ و درصد فسفر زیر ۰.۰۱ طبق گزارش SGS اعلام شده است. درصد آهن کل برابر ۶۰.۲۳ درصد و مقدار FeO محصول حدود 21.3 می باشد..

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم لیلا نعمت زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 02147623014

phone icon شماره تماس: 04133660491

phone icon شماره تماس: 09120169267

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ(اسکایپ): کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: simurgh_steel_company@

email icon ایمیل: info@simurghsteelco.com

email icon ایمیل: ironore110@gmail.com

instagram icon فیسبوک: ironore110@

instagram icon لینکدین: simurgh-iron-and-steel-company-a68295180@

instagram icon توییتر: CoSimurgh@

تماس با ما