شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

لیست موجودی های روز:

No data

قیمت فروش هر تن سنگ آهن مگنتیت بدون واسطه به روز

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیتفروش سنگ آهن مگنتیت بدون واسطهقیمت روز سنگ آهن مگنتیتآنالیز سنگ آهن مگنتیت
قیمت فروش هر تن سنگ آهن مگنتیت بدون واسطه به روز

قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت در فروش سنگ آهن مگنتیت بدون واسطه را با ضمیمه کرد آنالیز و اعتبار قیمت به دلیل نوسان قیمت روز سنگ آهن مگنتیت در بازار جهانی همچنین در داخل، به خریداران مان اعلام می نماییم.

فروش سنگ آهن مگنتیت بدون واسطه اغلب در تناژهای بسیار بالا انجام می گیرد. اعلام قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت در معامله های با ظرفیت بالا باید با دقت بسیار انجام گیرد. چراکه تفاوت هر یک ریال در قیمت می تواند مبلغ قابل توجهی باشد.

تمامی مواردی را که در خصوص اعلام قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت در فروش این محصول باید به آن توجه نماییم تا خریدی بی عیب و موفق داشته باشیم را در زیر به همراه توضیح مختصر لیست می کنیم.

قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت

قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت متناسب با درصد خلوص و به بعبارتی عیار آن اعلام می گردد. خلوص بالاتر به شرط قابلیت احیاء آهن که اغلب به شکل اکسیدی درون محصول قرار دارد، به معنی ارزشمندتر بودن سنگ آهن است. از بین انواع اکسید آهن دو نوع مگنتیت (Fe3O4) و  هماتیت (Fe2O3) قابلیت احیاء داشته و مهمترین کانی های سنگ آهن برای استفاده در فولادسازی هستند. بنابراین همزمان با توجه به درصد آهن موجود در سنگ آهن باید به نوع کانی آن نیز توجه کنیم.

در تعیین قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت که نوع اکسید و کانی مشخص است، هرچه خلوص بالاتر به معنی بالاتر بودن قیمت هر تن سنگ آهن مگنتیت است. البته این موضوع برای نوع دانه بندی صادق است. اگر سنگ آهن خام باشد و بدون کانه آرایی عرضه شود، پارامترهای متعدد دیگری را نیز باید در اعلام قیمت سنگ آهن، مد نظر قرار دهیم.

فروش سنگ آهن مگنتیت بدون واسطه

خریداران سنگ آهن مگنتیت که قصد خرید این محصول در تناژ بسیار بالا را دارند، همواره به دنبال مرکز فروش سنگ آهن مگنتیت بدون واسطه هستند تا بتوانند بهترین قیمت سنگ آهن را دریافت نمایند. چراکه طبق آنچه در بالا اشاره کردیم، اختلاف قیمت بسیار جزئی نیز به دلیل خرید در تناژ بالا می تواند در نهایت مبلغی قابل توجه باشد.

شرکت آهن و فولاد سیمرغ فروش سنگ آهن مگنتیت بدون واسطه مستقیم از معدن و سایت دپو بار در عیار 48 الی 62 درصد با دانه بندی های 0-10 همچنین 10-30 را انجام می دهد. هم اکنون مقدار محموله سنگ آهن دپو شده در معادن و انبارهای شرکت آهن و فولاد سیمرغ که آماده بارگیری است، در حدود یک میلیون تن برآورد شده است.

قیمت روز سنگ آهن مگنتیت

در کنار توجه به موارد مهمی که در بالا اشاره کردیم نیاز است به احتمال نوسان قیمت روز سنگ آهن مگنتیت در بازار نیز توجه کنیم. قیمت روز سنگ آهن هم در بازار جهانی احتمال نوسان دارد که نشات یافته از تغییر شرایط بازار جهانی است، و هم ممکن است علیرغم وجود ثبات قیمت جهانی سنگ آهن، نوسان داخلی را برای این محصول داشته باشیم.

قیمت جهانی سنگ آهن تحت تاثیر بازار کشورهای مهم تولید و تامین کننده این محصول در جهان نظیر استرالیا، یا کشورهای مصرف کننده اصلی مانند چین و روسیه و … قرار می گیرد. تغییر در شرایط عادی در بازار هر کشور می تواند نوسان قیمت جهانی سنگ آهن را سبب شود.

قیمت روز سنگ آهن مگنتیت برای تاریخ 30 ژانویه 2019 تحویل FOB بندرعباس برای عیار 62 درصد برابر 40.7 دلار به ازای هر تن اعلام شده است.

آنالیز سنگ آهن مگنتیت

آنالیز سنگ آهن مگنتیت و عکس از محموله های دپو شده آماده بارگیری از شرکت آهن و فولاد سیمرغ را می توانید در زیر مشاهده و مطالعه نمایید.

همچنین تناژ موجودی دقیق هر عیار از سنگ آهن مگنتیت را نیز در مقاله “سنگ آهن مگنتیت” اعلام کرده ایم می توانید به مقاله مراجعه کنید و یا به طور مستقیم از طریق مسیرهای ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

لیلا نعمت زاده

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام روی دکمه زیر کلیک کنید.

استعلام و سفارش

شرکت آهن و فولاد سیمرغ

راه های ارتباطی:

 شماره تماس مستقیم:

02147623014  ، 09120169267

شماره فکس: 02147623014

آدرس کانال: iron_metals@

پست الکترونیکی: info@simurghsteelco.com

آدرس:

کارخانه: تبریز

دفتر تهران: تهران، فلکه صادقیه

نمایندگی ها: اصفهان، یزد، اهواز، بندرعباس، مشهد

چه محصولی نیاز دارید؟ جستجو کنید …

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید